کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مردم استان تهران چقدر واکسن زدند؟

4 مهر 1401 ساعت 12:41


گروه جامعه:فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بیش از ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در این استان دز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت:‌بیش از ۴ میلیون نفر دز چهارم یا یادآور را دریافت نکرده‌اند.

علیرضا زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران درباره «آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان تهران»، بیان داشت: تاکنون در استان تهران دز سوم به ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار نفر رسیده و دز چهارم حدود ۸۵۰ هزار نفر است.

وی ادامه داد:‌با توجه به میزان دز دومی که در استان تهران تزریق کردیم، جمعیتی برابر با ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر است؛ بنابراین نشان می‌دهد فاصله ما برای تکمیل دز یادآور مقداری نسبت به دز قبلی کمتر است.
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران تصریح کرد: البته آمار استان تهران نسبتا به سایر استانها بالاتر است، اما هنوز با وضعیت مطلوب فاصله داریم و قریب ۴ میلیون نفر دز دوم را دریافت کردند اما هنوز دز سوم را دریافت نکرده‌اند.زالی با بیان اینکه بیش از ۴ میلیون نفر در استان تهران دز یادآور چهارم دریافت نکردند، گفت: با توجه به آمادگی مراکز واکسیناسیون، مردم نسبت به تزریق این دز اقدام کنند.


کد مطلب: 360414

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/360414/مردم-استان-تهران-چقدر-واکسن-زدند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir