کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

روزهای خوبی برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم

ایلنا , 4 مهر 1401 ساعت 12:47


گروه ورزشی:پیشکسوت فوتبال ایران گفت: اگر ساپینتو از حواشی دور باشد، روزهای خوبی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم.ستار همدانی پیشکسوت فوتبال درباره بازگشت کارلوس کی‌روش اظهار داشت: با حضور کی‌روش حواشی که در تیم ملی ایجاد شده بود، جمع خواهد شد. دراگان اسکوچیچ نیز برای تیم ملی زحمت کشید و به عنوان یک ایرانی از او تشکر می‌کنم.
 

وی با اشاره به دیدارهای دوستانه تیم ملی در اتریش افزود: بازی‌های تدارکاتی با اروگوئه و سنگال دستاورد خوبی برای تیم ملی خواهد داشت. بازی اروگوئه نزدیک به آمریکا است و با بردی که در این دیدار به دست آوردیم بازیکنان با روحیه خوب به مصاف سنگال خواهند رفت.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در رابطه با شانس صعود تیم ملی با حضور کی‌روش خاطرنشان کرد: هیچ وقت نباید ناامید باشیم اما برای صعود باید برنامه‌ریزی دقیقی داشته باشیم. ما ۵،۶ ماه از زمان‌مان را به راحتی از دست دادیم که می‌توانست برای ما خروجی خوبی داشته باشد. متأسفانه این زمان از دست رفت اما از حالا هم می‌تواند برای اتفاقات خوب برنامه‌ریزی کرد.

همدانی در خصوص شرایط استقلال نیز خاطر نشان کرد: مدیریت مصطفی آجورلو ثبات خوبی به مجموعه باشگاه داده است. روحیه حق‌طلبی و انرژی بسیار خوبی ایجاد شده است و تیم کار را پیش می‌برد. اگر ریکاردو ساپینتو خودش را کنترل کند و از حواشی دور باشد و روی مسائل فنی تمرکز کند، روزهای خوبی را برای استقلال پیش‌بینی می‌کنم.


کد مطلب: 360419

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/360419/روزهای-خوبی-استقلال-پیش-بینی-می-کنم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir