به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ساعت ۰۹:۲۶
کد مطلب : ۳۶۰۵۱۱

واکنش علی کریمی به ماجرای پلمپ خانه‌اش

واکنش علی کریمی به ماجرای پلمپ خانه‌اش
گروه ورزشی: علی کریمی با انتشار یک استوری معنادار در اینستاگرام به پلمپ خانه‌اش واکنش نشان داد.
البته ویدئویی از صبح امروز در فضای مجازی انتشار یافته که به نظر می‌رسد خانه علی کریمی بعد از انتقادات مردم رفع پلمپ شده است.

 
مرجع : برترین‌ها
برچسب ها: علي كريمي

سیدعلی اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۰:۵۴
ابن نشان می‌دهد که هیچ هنرمند و نخبه وووو در ایران امنیت ندارد .برای اینکه اگر کمترین انتقادی و از مردمش دفاع کند با سرکوب شدید مواجه می‌شود. همین کارهای عده ایی افراطی و طالبانی مانند رسایی باعث مهاجرت پزشکان و نخبگان وووو میشود حالا از این به بعد آنهای که دست شان به دهنشان میرید با این عدم امنیت که خانه یک معترض را بدون محاکمه عادلانه و مجرم شناخته شدن پلمپ میکنند. در دنیا هم آبروی ایران میرود .با این افراطی گری ها. (397003)
۱۴۰۱/۰۷/۲۵ ۱۲:۳۷
کاملا درسته متاسفانه (400692)
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۱:۱۹
علی کریمی رو با هاکان شوکور مقایسه کردین اوکی ، ولی خودتونو با اردوغان دیگه مقایسه نکنید!!!! اردوغان تا حالا یک لیر دزدی نکرده 🙌🏻 (397019)
۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ۱۲:۰۰
از کجا میدونی اردوعان دزد نیست ...مگه تو با اردوغان آشنایی داری 🙄از دزد بدتره یک جنایتکاره ...فکر کردی این همه آلودگی و گردو غبار کار کیه ..همین اردوعان جنایتکار...یکم سوادت رو بالا ببری بد نیست (397627)
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۲:۰۵
دزدی تو روز روشن با حکم مقام قضایی فاسد (397033)
رضا
Sweden
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۳:۰۵
كساني كه ميخواهند به ناحق و غير قانوني خانه اين ورزشكار مردمي و آزاده را مصادره كنند حتما نگران محاكمه و مصادره أموال خودشان هستند. (397097)
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۴:۲۸
اولا این کار معلوم نیست کیه، دوما ویلاش رو فروخته، سوما فکر نکنم چیزی توی ایران گذاشته باشه در آخر اگر جایی رو توقیف بکنن باید آرشا کلاب رو توقیف کنن (397179)
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۴:۵۰
شما نشان دادید که کاری بجز راهزنی و دزدی و مال مردم خوری بلد نیستید ... (397196)
۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ۱۵:۴۴
شماها هم هرچی بذدین یکی دیگه ازتون مبگیره. قانون طبیعته. (397235)