به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ ساعت ۱۳:۰۵
کد مطلب : ۳۶۰۵۹۰

تاریخ سازی هری کین با گلزنی برابر ژرمن‌ها

تاریخ سازی هری کین با گلزنی برابر ژرمن‌ها
گروه ورزشی: کاپیتان تیم ملی فوتبال انگلیس به نخستین بازیکن در تاریخ فوتبال کشورش تبدیل شد که توانسته در ۴ بازی پیاپی برابر آلمان گلزنی کند.به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال انگلیس در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا با تساوی سه بر سه برابر آلمان متوقف شد.این تساوی باعث شد تا انگلیس تنها با کسب ۳ امتیاز از ۶ بازی و بدون کسب پیروزی از لیگ ملت‌های اروپا حذف شود.
 
اما هری کین با گلی که در دیدار برابر آلمان به ثمر رساند توانست یک رکورد را به نام خود به ثبت رساند. او به تنها بازیکن در تاریخ فوتبال انگلیس تبدیل شد که توانسته در ۴ بازی پیاپی برابر آلمان گلزنی کند.کین تنها ۴ بازی برابر آلمان انجام داده است که در هر ۴ بازی موفق به گلزنی برابر این تیم شده است.

کین همچنین دومین بازیکن در تاریخ فوتبال جهان است که توانسته ۴ بار دروازه تیم ملی فوتبال آلمان را باز کند. پیش از این امری شلوسر ستاره مجارستان در سال ۱۹۰۹ تا ۱۹۱۲ توانسته بود که ۴ بار برابر ژرمن ها گلزنی کند که کین این رکورد را هم تکرار کرد.تیم ملی فوتبال انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه دوم با تیم های ایران، ولز و آمریکا همگروه است. این تیم در بازی‌های اخیر خود نتایج ناامید کننده‌ای کسب کرده است و انتقادها از ساوتگیت بالا است و حتی زمزمه‌های درباره احتمال اخراج او به گوش می‌رسد.
برچسب ها: هری کین