OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> دانشگاه استرتفورد در معرض نابودی کامل! - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۵۵
 
۳
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ساعت ۱۴:۵۱
کد مطلب : ۳۶۰۷۸۷

دانشگاه "استرتفورد" در معرض نابودی کامل!

دانشگاه "استرتفورد" در معرض نابودی کامل!
گروه علمی: دانشگاه "استرتفورد" اعلام کرد در پایان ترم جاری، پردیس‌های خود را تعطیل خواهد کرد.به گزارش ایسنا ، دانشگاه "استرتفورد" (Stratford) که در "ویرجینیا" واقع شده است، ایمیلی به تمامی دانشجویان خود ارسال و این خبر را اعلام کرد. به گفته مقامات دانشگاه استرتفورد، وزارت آموزش آمریکا گواهینامه آنها را لغو کرده و آنها را از ثبت نام دانشجویان جدید منع کرده است. 
 
بر این اساس، مقامات دانشگاه استرتفورد گفتند که بدون ثبت‌نام دانشجویان جدید، آنها پولی برای ادامه کار خود ندارند.در فوریه سال ۲۰۲۰ میلادی بود که دانشگاه استرتفورد در معرض خطر از دست دادن اعتبار خود قرار گرفت.
دکتر ریچارد آر. شورتز، رئیس این دانشگاه، در ایمیلی که به دانشجویان ارسال شده بود، گفت که او این اعلامیه را با "قلبی آکنده از غم" اعلام می‌کند. او همچنین گفت که بروز "شرایطی ناگوار" منجر به این تصمیم شده است.
شورتز گفت: "ما سخت تلاش کردیم تا دانشگاه استرتفورد را نجات دهیم و در این مسیر سنگ تمام گذاشتیم. ما تقریبا یک سرمایه‌گذار از دره سیلیکون پیدا کرده بودیم، اما اقدامات مقامات دولتی آموزش عالی این معامله را غیرممکن کرد.قرار است در هفته‌های آینده مجموعه‌ای از جلسات برای کمک به دانشجویان در انتخاب یک دانشکده‌ برای گرفتن انتقالی برگزار شود.