OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> هت‌تریک کریم بنزما در جوایز فصل مارکا - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ ساعت ۲۰:۲۵
کد مطلب : ۳۶۰۸۳۶

هت‌تریک کریم بنزما در جوایز فصل مارکا

گروه ورزشی: کریم بنزما دقایقی قبل در مراسم جوایز بهترین‌های فصل نشریه مارکا، سه جایزه دریافت کرد.
هت‌تریک کریم بنزما در جوایز فصل مارکا
فصل گذشته کریم بنزما نمایشی درخشان با پیراهن رئال مادرید داشت. او با زدن 27 گل، ضمن کسب عنوان آقای گلی لالیگا(برای اولین بار) کمک کرد رئال مادرید فاتح لالیگا شود. بنزما 20 گل با پای راست، سه گل با پای چپ، سه گل با سر و یک گل نیز با شانه به ثمر رساند. بنزما همچنین با زدن 15 گل در لیگ قهرمانان، آقای گل این رقابت ها شد و ماه گذشته توانست جایزه بهترین بازیکن فصل یوفا را نیز از آن خود کند.


 
کریم امروز در مراسم جوایز بهترین های فصل نشریه مارکا، سه جایزه ال پی‌چی‌چی(آقای گلی)، دی‌استفانو(بهترین بازیکن فصل) و نیز بهترین بازیکن فصل از نگاه هواداران را دریافت کرد. این برای اولین بار است که کریم بنزما موفق به کسب این جوایز می شود.


بنزما پس از دریافت این جوایز گفت:« بسیار ممنونم و باید بگویم که این جوایز برای من اهمیت زیادی دارند. رسیدن به این جوایز بدون کمک هم تیمی هایم ممکن نبود. همچنین باید از هواداران، کادر فنی و مدیریت باشگاه نیز تشکر کنم. هر سال شرایط متفاوت با سال قبل است و رقبا خود را بهتر و بیشتر تقویت می کنند. خوشبختانه ما هم امسال شرایط خوبی داریم و برای همه جام ها می جنگیم. امروز پس از چند هفته توانستم تمرین کنم و دیگر مصدوم نیستم. حالا هم آماده بازی برابر اوساسونا هستم.»
کریم در مورد بهترین گل فصل گذشته خود گفت:« در لالیگا گلی که در دقیقه پایانی بازی با سویا در سانچس پیسخوان زدم(برتری 2-3 رئال) بهترین بود. در لیگ قهرمانان نیز سه گلی که به پی اس جی زدم را انتخاب می کنم. واقعا یک شب جادویی بود.»
برچسب ها: کریم بنزما