به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۴:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ ساعت ۱۱:۵۳
کد مطلب : ۳۶۱۱۹۵

اجاره انبار در تهران

گروه کسب و کار: انبار، مکانی است که در هر شهر و استان و هر کشوری، در ابعاد کوچک و بزرگ و وسیع وجود دارد. شاید تا به حال انبارهای بزرگ گمرک را دیده باشید. هر استان مرزی یا پایتخت، دارای انبارهای بزرگ گمرکی و حتی غیر گمرکی است. این انبارها به شیوه‌های متفاوتی کنترل و اداره می‌شوند. در گذشته، انبار داری، یک علم نبود اما امروزه این کار به شدت علمی شده و حتی اداره ی کوچکترین انبارها در یک شرکت هم، با نرم افزارهای مهم انبارداری و حسابداری، انجام می‌شود.
اجاره انبار در تهران
رهن و اجاره انبار در شهر بزرگی مثل تهران، هم به صرفه است و هم دسترسی کارخانه و شرکت را به محصولاتش، راحت تر می‌کند. بهترین انبار در تهران باید دارای ویژگی‌های منحصر بفردی باشد تا بتوان آن را برای نگهداری محصولات، انتخاب و اجاره کرد.
اگر تا به امروز نمی دانستید که کارخانه‌ها و شرکت‌های معتبر، محصولات خود را در انبارهای مدرن و بزرگ در خارج از کارخانه نگهداری می‌کنند، بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید و اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرید. باید با شیوه ی نگهداری و اداره ی انبار در تهران، بیشتر و بهتر آشنا شوید. اغلب شرکت‌ها به دنبال اجاره انبار هستند تا بتوانند گوشه ای از هزینه‌های انبارداری خود را کم کنند. ما در این مطلب، پرسش‌هایی را مطرح کرده و به ان پاسخ داده ایم. ممکن است هر کدام از این پرسش‌ها، پرسش ذهن شما هم باشد. برخی از پرسش‌هایی که به دنبال پاسخ آن هستیم، شامل موارد زیر است:
1.    اجاره انبار در تهران چگونه انجام می‌گیرد؟
2.    نحوه ی اداره ی بهترین انبار در تهران به چه شیوه ای انجام می‌شود؟
3.    انبار داری هوشمند چیست؟
4.    اهداف انبارداری مدرن و امروزی در تهران چیست؟

رهن و اجاره انبار در تهران
 در شهر بزرگی همچون شهر تهران، وجود یک یا چندین انبار برای نگهداری محصولات و کالاهای تجاری، به شدت نیاز است. سال‌های بسیار زیادی است که انبارهای بزرگی همچون انبار شیشه گر در شهر تهران وجود دارد. این انبار توانسته است میزان بسیار زیادی از کالاهای داخلی و وارداتی و پستی را در خود جای دهد.
اجاره انبار تهران برای کارخانه‌های بزرگ و شرکت‌های واردات و صادرات کالا، به شدت مورد نیاز است. اگر کارخانه ای در محیط کارخانه و شرکت، قصد برپایی و اجاره ی یک انبار را داشته باشد، هزینه‌های بسیار زیادی را برای احداث و حمل و نقل کالا باید متحمل شود. به علاوه اینکه انبارهای بزرگ در کارخانه و شرکت، هزینه‌های انبارداری بسیار زیادی را در پی دارد. به جای این هزینه‌های زیاد، می‌توان اجاره انبار انجام داد. اجاره انبار تهران برای شرکت‌ها و کارخانجاتی که کیلومترها از این شهر دور هستند هم، می‌تواند بسیار به صرفه و سود آور باشد. اکثر شرکت‌ها، پخش اصلی خود را از این شهر انجام می‌دهند. برای مثال فرض کنید، شرکتی در یکی از استان‌های جنوبی ایران، محصول A را تولید کند. برای پخش و معرفی محصول، باید از مرکز ایران یعنی شهر تهران شروع کند. به همین خاطر، اگر محصول خود را در این انبارها نگهداری کند، مطمئنا می‌تواند در هزینه‌های حمل و نقل کالا، صرفه جویی خوبی داشته باشد. پیدا کردن بهترین انبار در تهران، کار چندان سختی نیست. مثلا انبار شیشه گر، می‌تواند گزینه ی خوبی برای این کار باشد. کلیه ی مراحل ورود و خروج و نگهداری در این انبار، کاملا به صورت هوشمند انجام می‌شود.نحوه  اداره ی انبارها
اداره ی یک انبار، کار ساده ای نیست. ورود و خروج و چیدمان یک انبار، حسابرسی و حساب و کتاب ورود و خروج، همه و همه باید دائم و دقیق، توسط انبارداران انجام شود. در گذشته بابت ورود و خروج و چیدمان انبارهای بزرگ پستی و گمرکی و حتی انبار کارخانه و شرکت، از افراد خبره استفاده می‌شد. نیروی کاری که برای این کار در نظر گرفته می‌شد، تعداد کمی نبود. در انبارهای بزرگ، نیروی حمل و نقل و چیدمان، به دلیل انجام کار به شیوه ی سنتی، زیاد بود. رفته رفته و با پیشرفت صنعت و تکنولوژی، نیروهای کاری و حمل و نقل انبار، جایشان را به لیفتراک و ماشین‌های سنگین جابجایی دادند.
کم کم، شیوه ی اداره ی انبارها کاملا متفاوت شد. تا دیروز تمام حساب و کتاب‌های ورود و خروج و امنات داری کالا و بسته‌های پستی به شیوه ی کاغذی کنترل می‌شد اما الان کامپیوتر و نرم افزارهای انبارداری و لجستیک، می‌توانند این کار را به راحتی و بدون خطا انجام دهند.
در شیوه ی انبارداری، تغییرات بسیاری به وجود آمده است. هوشمندسازی انبارها، سال‌هاست که در کشورهای پیشرفته ی دنیا در حال انجام است. بهترین انبار در تهران را می‌توان انباری دانست که از این شیوه برای انبارداری استفاده می‌کند. انبارهای بزرگی همچون انبار شیشه گر را نمی توان با شیوه‌های معمول اداره کرد. این انبار در طول روز میزبان تعداد زیادی از کالاهای ورودی و پستی می‌باشد. همچنین در مقابل نیز، میزان خروجی این انبار بسیار بالاست. این انبارها شامل قسمت‌های متنوع و مختلفی برای نگهداری کالا هستند. مثلا انبار تجاری، قسمت مهمی از انبارهای بزرگ است که طیف وسیعی از کالاها در آن جای می‌گیرند. مثلا انبار مواد غذایی، پوشاک و غیره. اداره ی این انبارها، همگی با شیوه‌های نوین انبارداری و هوشمندسازی است.انبارداری هوشمند
 امروزه اگر واژه ی هوشمند سازی را در مورد انبارها و انبارداری به کار ببریم، کار چندان تعجب برانگیزی نکرده ایم. شاید اگر تا 10..20 سال پیش در مورد انبار هوشمند صحبت می‌کردیم، هضم این واژه کمی مشکل بود. چون تمام کارها اعم از اداره ی انبار، حمل و نقل و چیدمان‌ها، به صورت سنتی انجام می‌شد. مهم تر از همه، ثبت ورود و خروج محصولات، نحوه ی نگهداری، حفظ امنیت بود که کاملا به شیوه ی قدیمی انجام می‌شد.
اما با پیشرفت تکنولوژی و صنعت، انبارداری هم هوشمند شد. وقتی یک کارخانه، اقدام به اجاره انبار در تهران می‌کند، انتظار ندارد که نگهداری و حفظ امنیت کالاهایش، با چند نگهبان، انجام شود. حفظ امنیت باید به صورت کاملا هوشمند و الکترونیکی پیش برود. اگر هوشمندسازی در انبار، صورت گرفته باشد، دوربین‌های امنیتی می‌توانند امنیت کالا را تضمین کنند.همچنین استفاده از تجهیزات نگهدارنده ی هوشمند مانند یخچالهای هوشمند برای مواد غذایی و موارد بسیاری دیگر، ازجمله امکانات انبارهای هوشمند است. اجاره ی انبار با این ویژگی در تهران، قطعا یک سرمایه گذاری و همچنین یک صرفه جویی در هزینه‌های شرکت خواهد بود.اهداف انبارهای مدرن و امروزی
 انبارهای بزرگی که با شیوه‌های مدرن و امروزی اداره می‌شوند، باید کاملا با نرم افزارهای هوشمندسازی شده اداره شوند. این انبارها برای اجاره به کار می‌روند. اهدافی که این انبارها برای بهبود کیفیت کاری خود دارند، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:
1.    کسب رضایت بالا از مشتریان
2.    جذب مشتری‌ها از طریق هوشمندسازی انبارها
3.    تامین کالا و فرستادن آن برای صاحبان کالا، در زمان مشخص و سریع ترین زمان ممکن
4.    حفظ امنیت انبارها با تجهیزات پیشرفته
5.    متناسب سازی هزینه اجاره انبار
6.    انبارداری مدرن با نرم افزارهای پیشرفته

و کلام آخر
اجاره انبار در تهران برای شرکت‌ها، یک نیاز است. پس باید با انبارهای مناسب و انبارداری مدرن، این نیاز را به بهترین شکل ممکن پاسخ داد.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در مجموعه شیشه گر با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۷۴۷۴ تماس بگیرید.