به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۳۶۱۲۵۷

اسدی تایم؛ تازه‌ترین دغدغه گل‌محمدی!

اسدی تایم؛ تازه‌ترین دغدغه گل‌محمدی!
گروه ورزشی:شنیدیم مأموریت مهار ستاره هفته‌های اخیر تراکتور تبریز به مرتضی پورعلی‌گنجی سپرده شده است. رضا اسدی تابستان سال گذشته شاه ماهی فصل نقل و انتقالات لقب گرفت. او که سال قبل از سنت بولتن به تیم پرسپولیس پیوست در یک سال حضورش در این تیم فراز و نشیب زیادی داشت و عملکردش مطلوب نبود چنان که در انتهای فصل هم حتی با اصرار یحیی گل‌محمدی برای ماندن اسدی برای فصل اما باشگاه با این بازیکن به توافق نرسید و لیگ بیست و یکم تنها حضور اسدی در تیم پرسپولیس بود.
 
او به تبریز برگشت درحالی که شاید کمتر کسی تصور می‌کرد اسدی بتواند در تراکتور، به مهره‌ای کلیدی و اثرگذار تبدیل شود اما سرمربی کهنه‌کار ترکمنی - روسی تراکتوری‌ها، از رضا اسدی ستاره‌ای ارزشمند برای سرخ‌پوشان تبریزی ساخته و با درخشش اسدی در هفته‌های گذشته، تراکتوری‌ها توانسته‌اند به جمع ۶ تیم برتر بالای جدول صعود کنند.

هافبک ۲۶ ساله تراکتوری‌ها که به با درخشش و گلزنی او، شاگردان بردیف ۷ امتیاز در لیگ بیست‌ودوم به‌دست آورده‌اند، هر ۳ گل خود در فصل جدید لیگ برتر را بعد از دقیقه ۹۰ به‌ثمر رسانده تا به رکورد جالب‌توجه ۳ گل زده در وقت‌های تلف‌شده برسد. اسدی در شرایطی در ۶ هفته آغازین فصل جدید لیگ برتر به این رکورد دست پیدا کرده که در تاریخ لیگ برتر، سابقه نداشته یک بازیکن در یک فصل بیش از ۳ گل در وقت تلف شده زده باشد.
 
پس از گشودن دروازه آلومینیوم اراک در دقیقه ۹۳ اسدی در هفته ششم توانست در واپسین دقایق مسابقه دروازه صنعت‌نفت آبادان را باز کند تا شاگردان قربان بردیف، اولین پیروزی‌شان در خانه را در فصل جدید لیگ برتر جشن بگیرند. گلزنی اسدی در مصاف با صنعت‌نفت در شرایطی بود که هافبک ۲۶ ساله تراکتور برای سومین‌بار در لیگ بیست‌ودوم موفق به گلزنی در وقت اضافه شد تا با آماری فوق‌العاده در ۶ هفته آغازین فصل جدید، هافبک سابق پرسپولیس کارش را در تبریز آغاز کند و واژه «اسدی تایم» را در میان هواداران تراکتور برای خود خلق کند.
 
حالا این هافبک دفاعی سرزن و گلزن به استادیوم آزادی برمی‌گردد که خیلی چیزها را ثابت کند. او می‌خواهد بگوید پرسپولیس در موردش اشتباه کرده است و... در همین راستا شنیدیم مهم‌ترین دغدغه یحیی گل‌محمدی در آستانه بازی با تراکتور تبریز، رضا اسدی یا بهتر است بگوییم «اسدی تایم» است! سرمربی پرسپولیس نمی‌خواهد در وقت های اضافی گل بخورد و بر این اساس وظیفه مهار این هافبک بلند بالا را به سرزن‌ترین بازیکن تیمش مرتضی پورعلی گنجی سپرده است.باید دید روز یکشنبه در جدال این دو بازیکن سرزن، کدامیک می‌توانند موفق ظاهر شوند و شاید سرنوشت بازی هم در گروی همین موفقیت و برنده این دوئل باشد.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: پرسپولیس