کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سلبریتی‌ها باید محاکمه شوند!

10 مهر 1401 ساعت 11:32


گروه سیاسی: علی‌اکبر علیزاده، نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دروغ‌پراکنی تعدادی از سلبریتی‌ها علیه نظام در آشوب‌های اخیر در کشور گفت: سلبریتی‌ها چه در حوزه ورزش و چه در حوزه سینما و ... که شهرتی پیدا می‌کنند یقیناً از قبل امکاناتی است که مجموعه نظام در اختیار آنها گذاشته است.

به گزارش فارس، بخش هایی از گفت و گوی علیزاده را در ادامه می خوانید:
*متأسفانه تعدادی از سلبریتی‌ها در آشوب‌های اخیر به اغتشاشات دامن زدند و با اظهارات و دروغ‌پراکنی‌های‌شان آتش ناآرامی‌ها را شعله‌ورتر ساختند و با اظهارات‌شان بنزین روی آتش ریختند.
*این اقدام سلبریتی‌ها هزینه زیادی را به مردم تحمیل کرد و باعث جان باختن تعداد زیادی از هموطنان‌مان شد. 
*آتش‌بیار معرکه در آشوب‌های  اخیر کشور اکثراً سلبریتی‌ها بودند. این سلبریتی‌ها کسانی هستند نمک خورده و نمکدان را شکسته‌اند و یک لگد هم به سفره زدند.
*این سلبریتی‌ها که از سفره مردم ارتزاق کرده و به آلاف و علوفی رسیده‌اند در زمان بروز مشکل با اظهارات و اقدامات‌شان بر دامنه مشکلات افزودند که این به دور از جوانمردی و انسانیت است.
*نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید سلبریتی‌هایی که با فضاسازی‌ها خود باعث گسترش دامنه آشوب و جان باختن ت عداد قابل توجهی از هموطنان‌مان شدند مورد محاکمه قرار گرفته و هزینه این کار خود را پرداخت کنند.
*تعداد 85 آمبولانس در آشوب‌های اخیر از بین رفت و این نتیجه تحریک ‌آشوبگران توسط سلبریتی‌ها است که آنها باید هزینه مادی و معنوی کارهای خود را پرداخت کنند نه اینکه بار دیگر این خسارات از جیب مردم چه از پول نفت‌شان و چه از پول مالیات‌شان بخواهد جبران شود.


کد مطلب: 361394

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/361394/سلبریتی-ها-باید-محاکمه-شوند

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir