به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۸:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۳۶۱۴۰۹

آشتی‌ستاره هالیوود‌باهمسرش‌پس از‌درخواست‌طلاق

آشتی‌ستاره هالیوود‌باهمسرش‌پس از‌درخواست‌طلاق
گروه فرهنگی: جنیفر فلاوین، همسر سیلوستر استالونه که بعد از ۲۵ سال زندگی مشترک درخواست طلاق داده بود، ظاهرا پس از یک ماه آشتی کرد. چند روز بعد از اینکه استالونه تتوی بزرگی از صورت همسرش که روی بازوی راستش قرار داشت را با تصویر سگش پوشاند، فلاوین هم که ۲۲ سال جوان تر از استالونه ۷۶ ساله است درخواست طلاق کرد و مدعی شده بود که استالونه برخی از دارایی هایش را مخفی می کند.

چند روز قبل از آشتی این زوج، پرونده دادگاه آنها در یکی از دادگاه های پالم بیچ کانتری فلوریدا فاش شد که نشان می داد آنها توافق کرده اند که حل و فصل همه مسائل به نفع هر یک از آنها به صورت جداگانه و مهمتر از آن به صورت جمعی به عنوان یک خانواده بررسی شود به پایان ازدواج آنها به شیوه ای محترمانه، دوستانه و خصوصی خارج از دادگاه صورت گیرد.

ادعاهایی وجود داشت که روتوایلر آنها علت جدایی این زوج بود. استالونه یه سکش «دوایت» علاقه مند است و فیلم ها و عکس های بسیاری از این حیوان خانگی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است. ظاهرا او می‌خواست که روتوایلرش به محافظت از خانواده در خانه‌هایشان در لس‌آنجلس و پالم بیچ فلوریدا کمک کند. اما آنها سگ های دیگری داشتند و فلاوین نمی خواست یک روتوایلر بزرگ در خانه باشد و شدیدا مخالفت کرد. ظاهراً اختلاف آنها بر سر «دوایت» باعث درگیری بزرگی شد که مسائل دیگری را بین این زوج به وجود آورد.

ثروت سیلوستر و جنیفر حدود ۴۰۰ میلیون دلار تخمین زده می شود. آنها در یک عمارت ۳۶ میلیون دلاری در پالم بیچ فلوریدا زندگی می کنند. در روند طلاق، جنیفر سیلوستر را به بر باد دادن عمدی دارایی های مشترکشان متهم کرد.این زوج مشهور، پدر و مادر سه فرزند هستند: سوفیا ۲۶، سیستین ۲۴ و اسکارلت که ۲۰ سال دارد. سیلوستر همچنین دارای یک پسر به نام سرجیو است که ۴۳ سال دارد و حاصل ازدواج قبلی او با ساشا کراک است. سیلوستر و ساشا یک پسر به نام سیج داشتند که در سال ۲۰۱۲ در سن ۳۶ سالگی درگذشت.

اما حالا سیلوستر استالونه و همسرش جنیفر فلاوین در حالی که برای خرید مواد غذایی در کالاباساس، کالیفرنیا بیرون رفتند، دوباره با هم دیده شدند و شاد هم به نظر می رسیدند.در ظاهر سیلوستر هیچ نشانه‌ای از خصومت دیده نمی شد و حتی در لحظه ای چیزی را در موبایلش به همسرش نشان داد و دو لبخند زدند. آنها در کنار هم آرام به نظر می‌رسیدند. ظاهرا آنها روش های ارتباطی بهتری را برای حل اختلافات خود پیدا کرده اند.

منبعی آگاه خاطرنشان کرد: «آنها هنوز مشکلات زیادی دارند که باید به آن رسیدگی کنند، اما در یک ازدواج طولانی مدت مانند ازدواج آنها، پایان دادن به آن و تقسیم دارایی دشوار خواهد بود. آنها هر دو خانواده دوست هستند و این امر به تلاش های آنها برای با هم ماندن کمک زیادی کرده است.»