به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۰:۴۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ ساعت ۲۰:۱۲
کد مطلب : ۳۶۱۵۱۵

پنج اشتباه تن‌هاخ؛ رونالدو و ۴ اشتباه دیگر

گروه ورزشی: روزنامه دیلی‌استار در تلاش برای توضیح شکست سنگین یونایتد مقابل سیتی در بازی امشب از پنج اشتباه اریک تن‌هاخ به عنوان دلایل اصلی این شکست یاد کرد.
پنج اشتباه تن‌هاخ؛ رونالدو و ۴ اشتباه دیگر
منچستریونایتد امشب در اولین دربی فصل شهر منچستر متحمل شکستی سنگین شد و در شبی که فیل فودن و ارلینگ هالند هر دو برای سیتی هت‌تریک کردند با نتیجه 6-3 بازی را واگذار کرده و اتحاد را ترک کرد.
روزنامه دیلی‌استار می‌گوید اریک تن‌هاخ برای کشف علل این شکست سنگین نیازی به تلاش زیادی ندارد چرا که علت‌های این شکست به راحتی قابل تشخیص است. این روزنامه در یادداشتی پنج اشتباه تن‌هاخ را به عنوان کلیدهای اصلی باخت سنگین شیاطین سرخ فهرست کرد.
کاسمیرو کجا است؟
چرا ستاره‌ای که قهرمانی در پنج دوره چمپیونزلیگ را در کارنامه دارد باید روی نیمکت بنشیند تا بازیکنی مثل اسکات مک‌تومینای به جای او بازی کند. تن‌هاخ باید به ستاره بزرگی که باشگاه در تابستان خریداری کرده اعتماد کند و او را به میدان بفرستد.


اریسکن مامور مهار ارلینگ هالند
تصمیم اشتباه تن‌هاخ برای مامور کردن کریستین اریکسن به عنوان یار مستقیم هالند در نیمه اول بازی را عملا در اختیار سیتی گذاشت. ضعف اریکسن در مهار هالند به خصوص روی گل دوم سیتی به وضوح مشخص بود.

ناتوانی در حفظ مالکیت توپ
تن‌هاخ به فوتبال سریع و حفظ مالکیت توپ اعتقاد دارد ولی شیاطین سرخ در مقابل سیتی هیچ شانسی برای حفظ توپ نداشتند. همین اصرار تن‌هاخ برای بازی کردن سبک مالکانه در مقابل تیمی مثل سیتی باعث شد سیتیزن‌ها عملا خود را مقابل ساده‌ترین حریفشان در این فصل ببینند.

فاجعه دیوگو دالوت
با اینکه تقریبا تمام بازیکنان یونایتد امروز ناکام بودند اما بدترین بازیکن این تیم بدون شک دیوگو دالوت بود. او تنها بعد از سه دقیقه کارت زرد دریافت کرد و در ادامه مسابقه جک گریلیش بارها او را محو کرد.

یونایتد نیمکت بهتری داشت که از آن استفاده نکرد
در این شکی نیست که نیمکت یونایتد امروز قوی‌تر از نیمکت سیتیزن‌ها بود. تن‌هاخ کسانی مثل کریستیانو رونالدو، کاسمیرو، آنتونی مارسیال و فرد را روی نیمکت در اختیار داشت ولی تعویض‌های او نتوانست گره‌ای از کار تیمش باز کند. رونالدو تا پایان بازی با تعجب و ناباوری مربی‌اش را نگاه می‌کرد که حتی حاضر نشد او را یک دقیقه به زمین بفرستد.