به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب : ۳۶۱۵۹۸

نیمکت‌نشیان گل‌گهر از ادبیات زشتی استفاده کردند

نیمکت‌نشیان گل‌گهر از ادبیات زشتی استفاده کردند
گروه ورزشی: مربی تیم فوتبال استقلال گفت: نیمکت‌نشینان گل‌گهر در جریان بازی با تیم ما از ادبیات ناپسندی استفاده می‌کردند.به گزارش ایلنا، خسرو حیدری مربی تیم فوتبال استقلال درباره پیروزی دو بر یک آبی‌پوشان پایتخت برابر گل‌گهر، اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی سختی بود. گل‌گهر تیم بسیار خوبی است. ما می‌دانستیم بازی کردن در سیرجان مقابل کل گهر سخت است. روند خوبی از چند بازی قبل داشتیم که بعد از مسابقه با نساجی، لیگ تعطیل شد و از طرفی ما زمانی به دست آوردیم که مربی بیشتر با بازیکنان کار کند ولی توقف بازی‌ها هم کار را سخت کرد تا به شرایط بازی برگردیم. به بازیکنان قبل از بازی گفتیم که باید مانند قبل از بازی با نساجی عطش داشته باشیم تا سه امتیاز را بگیریم. دیدید که تیم ما حرفه‌ای بازی کردیم و می‌شد گل‌های بیشتری هم بزنیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره اتفاقات پایانی بازی، گفت: در ابتدای این بازی آقای ساپینتو از اول با قلعه‌نویی خوش و بش بسیار خوب و گرمی داشت. حتی ساپینتو به قلعه‌نویی گفت که خیلی به شما احترام می‌گذارم و حتما بازی خوبی می‌شود. دیدید که ساپینتو بیشتر دقایق مسابقه روی نیمکت بود و خیلی کم کنار خط آمد. معلوم بود که می‌خواهد آرامش و تمرکز داشته باشد. بارها دیدم که نیمکت آن‌ها با داور چهارم مشاجره می‌کرد و داور بارها به آن‌ها تذکر داد. بین دو نیمه هم نیمکت حریف با داور صحبت کرد. الهویی به داور گفت که ساپینتو به پرتغالی توهین می‌کند ولی من واقعا این را ندیدم و این یک ادعای نادرست و کذب است. در اواخر نیمه دوم یک پنالتی واضح به نفع ما اعلام شد و همه کارشناسان هم آن را تایید کردند. نمی‌دانم چرا نیمکت حریف ۷۰ متر وارد زمین شد تا تصمیم داور را عوض کند. حتی آن زمان هم ساپینتو از محل مربیان خارج نشد. از خود داور هم سوالم این است که چرا ساپینتو اخراج شد. او به دلیل اخراج نادرستش عصبی شد. ما هنوز هم نمی‌دانیم چرا او اخراج شد. از قلعه‌نویی تشکر می‌کنم. او مثل ساپینتو به داور اعتراض نمی‌کرد ولی نیمکت گل‌گهر زیاد به داور اعتراض می‌کرد.

حیدری اضافه کرد: من در زمان اتفاقات اواخر مسابقه، نزدیک صحنه ها بودم و همه چیز را دیدم. ساپینتو کاری انجام نداد که مستحق کارت قرمز باشد، بلکه دلیل شلوغی‌ها، تحریکات نیمکت نشینان گل گهر بود. آن‌ها نه تنها از نیمکت خودشان به سمت نقطه کرنر آمدند و به داور و کمک اعتراض کردند، بلکه مقابل نیمکت ما هم تجمع کردند و باعث تحریک تیم ما شدند. اگر نیمکت گل گهر به تصمیم درست داور احترام می‌گذاشت، هیچ کدام از این اتفاقات نمی‌افتاد. ساپینتو دلیلی برای اعتراض نداشت زیرا تیمش در دقایق پایانی، صاحب ضربه پنالتی شده و هیچ نیازی به اعتراض نداشت. نیمکت تیم گل گهر باعث شلوغ کاری‌ها و جنجال‌ها بود و آن‌ها نه تنها به سرمربی ما اتهام کذب زدند، بلکه بعد از بازی هم از ادبیات بسیار زشت و ناپسندی استفاده کردند که بی احترامی کامل بود و انتظار چنین رفتاری را نداشتم.
برچسب ها: خسرو حیدری