به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۰:۳۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ساعت ۱۴:۴۹
کد مطلب : ۳۶۱۶۴۴

پدر مهسا امینی:رئیسی اصلا از ما دلجویی نکرد

پدر مهسا امینی:رئیسی اصلا از ما دلجویی نکرد
گروه سیاسی: امجد امینی پدر مهسا امینی درباره روند رسیدگی به پرونده دخترش به سایت خبری رویداد۲۴ گفت: هیچکس هیچ جوابی در خصوص علت مرگ دخترم به ما نمی‌دهد. بار‌ها به پزشکی قانونی و مراجع ذی‌ربط مراجعه کردم، اما هیچ جوابی به من ندادند و به نحوی من را دست به سر کردند.
پدر مهسا امینی اظهار کرد: فقط به من می‌گویند دو هفته دیگر صبر کن، سه هفته دیگر صبر کن. در حالیکه از مهلتی که قبلا خواسته بودند، گذشته است.
امجد امینی می‌گوید: هر خبری که درباره دلجویی مقامات منتشر می‌شود، واقعیت ندارد. آقای رئیسی اصلا از ما دلجویی نکرد تنها زنگ زد و گفت پیگیری می‌کنیم که البته بنده هیچ پیگیری‌ای از جانب ایشان و بقیه مسئولان مشاهده نکردم.
 پیش از این ابراهیم رئیسی با پدر مهسا امینی گفت‌وگو کرده است. آنچنانکه در سایت ریاست جمهوری آمده است، رئیس جمهور به پدر مهسا امینی چنین گفته است: «من در جریان سفر ازبکستان از این واقعه مطلع شدم که بلافاصله به همکارانم دستور دادم تا بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار دهند و مطمئن باشید این موضوع را از دستگاه‌های مسئول مطالبه خواهم کرد تا ابعاد آن روشن شود. دختر شما همچون دختر خود من است و احساس من این است که این حادثه برای یکی از عزیزان خود من پیش آمده است. اینجانب را در مصیبت خود شریک، و همدرد غم و اندوهتان بدانید.»

 

مردم
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ۱۸:۲۶
همین دلجوییه دیگ و حق نیس بگیم دلجویی نکردع. ولی بقیه ارگان ها هم باید عذر خواهی کنند (398702)
۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ۲۱:۴۶
کشش می دن که با گذشت زمان کم کم همه چی فراموش بشه (398731)
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۷/۱۲ ۱۲:۳۹
خالي بندي از نكات بارز آقاي رييس جمهور است (398823)