به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۳۶۱۶۶۲
با توصیه گواردیولا؛

منچسترسیتی علیه رویاپردازی فلورنتینو پرز

گروه ورزشی: منچسترسیتی که می داند ارلینگ هالند گزینه جدی رئال برای تابستان 2024 است، قصد دارد با توصیه پپ گواردیولا، به زودی قراردادی جدید به ستاره نروژی پیشنهاد بدهد و در آن بند فسخ او حذف خواهد شد.
منچسترسیتی علیه رویاپردازی فلورنتینو پرز
ارلینگ هالند ستاره نروژی، در تابستان امسال با وجود داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ترجیح داد راهی سیتی شود. او اخیرا در یک مصاحبه گفت که چون کریم بنزما در رئال مهاجم شماره یک بود، به پیشنهاد این باشگاه پاسخ رد داد. به نظر می رسد که انتخاب او کاملا نیز درست بوده چرا که در هشت بازی رسمی برای سیتیزن ها توانسته 14 گل بزند.

 هفته گذشته برخی منابع انگلیسی ادعا کردند که در قرارداد هالند با سیتی بند فسخ 150 میلیون یورویی وجود دارد که از تابستان 2024 قابل فعال شدن است. در اسپانیا هم معتقدند هالند تنها دو فصل برای سیتی بازی خواهد کرد و با خداحافظی کریم بنزما به رئال منتقل می شود.

در همین رابطه امروز دیلی استار نوشت که مدیران سیتی پس از درخشش فوق تصور هالند و هت‌تریک شب گذشته اش برابر یونایتد، قصد دارند پیشنهادی جدید به وی ارائه کنند که در آن ضمن افزایش دستمزد، بند فسخ نیز حذف خواهد شد تا آینده او در اختیار باشگاه باشد. دیلی استار همچنین نوشته است که این پیشنهاد تمدید با توصیه مستقیم پپ گواردیولا بوده و هالند را تا 2029 در سیتی ماندگار خواهد کرد. قرارداد فعلی او تا سال 2027 معتبر است.
برچسب ها: ارلینگ هالند