به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۳۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ ساعت ۱۲:۱۱
کد مطلب : ۳۶۱۹۵۳

نگاه ویژه ساپینتو به بازیکنان ذخیره استقلال

نگاه ویژه ساپینتو به بازیکنان ذخیره استقلال
گروه ورزشی: در تمرینات استقلال تنها بازیکنانی که در ترکیب اصلی این تیم به میدان می آیند، محبوب ریکاردو ساپینتو نیستند.کاملا پیداست سرمربی استقلال در تمرینات این تیم به بازیکنان ذخیره هم بهاء می‌دهد و تلاش می‌کند آنها را در شرایط روحی و روانی خوب نگه دارد. از نگاه سرمربی پرتغالی همه بازیکنان برای او اهمیت دارند به خصوص بازیکنانی که اینروزها در ترکیب اصلی تیم به میدان نمی‌آیند. خب دلیل هم واضح است؛ در جریان بازی ساپینتو نزدیک به نیمی از تیم را می‌تواند تعویض کند و اگر بازیکنان تعویضی وقتی وارد زمین می‌شوند، عملکرد خوبی داشته باشند، می‌توانند شرایط بازی را تغییر دهند.

ریکاردو ساپینتو در تمرین دیروز استقلال نکات مهم و کلیدی را به سعید مهری و سجاد شهباززاده گوشزد می‌کرد و پیداست که امیر ارسلان مطهری هم به این صحبت‌ها به دقت گوش می‌دهد. بازیکنانی که به طور حتم می‌توانند به عنوان بازیکن تعویضی هم شرایط بازی را تغییر دهند. ریکاردو ساپینتو این فصل یک تیم خوب و باتجربه روی نیمکت دارد و به خوبی می‌دانند حفظ این بازیکنان در شرایط مسابقه چه از نظر روحی و روانی و چه از نظر فنی می‌تواند به استقلال در مسیر قهرمانی در لیگ برتر کمک کند.

استقلال در هفته پیش رو یک بازی مهم با فولاد پیش رو دارد. سرمربی استقلال در این بازی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی با گل گهر محروم است و  تلاش می‌کند تا شروع این بازی همه موارد تاکتیکی را به شاگردانش گوشزد کند.
مرجع : ورزش سه
برچسب ها: استقلال