به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۰۰:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب : ۳۶۲۰۲۰

چگونه به صورت آنلاین میتونیم با وکیل متخصص در ارتباط باشیم ؟

گروه کسب و کار: وکیل آنلاین به نوعی خدمات حقوقی غیر حضوری می‌باشد که در بستر اینترنت مانند اپلیکیشن‌ها ( واتسپ و تلگرام ) و یا سایت‌‌ها ارائه می‌شود. امروزه با پیشرفت روز افزون و علم و فناوری و استفاده‌ی کلیه‌ی انسان‌ها از اینترنت و سهولت دسترسی به آن به گونه‌ای شده است که استقاده از خدمات حقوقی آنلاین با نام وکیل آنلاین گسترش پیدا کرده است.
چگونه به صورت آنلاین میتونیم با وکیل متخصص در ارتباط باشیم ؟
وکیل آنلاین رایگان
در این روش شما می‌توانید هر زمان که سوالی حقوقی ذهنتان را درگیر کرده است و یا در زمینه‌ی حقوقی نیاز به مشورت داشتید از خدمات وکیل آنلاین بهره‌مند شوید.
اما مهم ترین سوالی که هست این هست که چرا باید با وکیل آنلاین مشورت کنیم ؟ همه‌ی شما این را می‌دانید که وکیل کسی است که به نمایندگی شخصی ( حقیقی یا حقویی )دیگر  به موجب عقد وکالت مامور به انجام کاری برای آن شخص می‌شود و وکالت به معنای این است که به موجب عقد وکالت یکی از طرفین وکیلی را برای انجام امری اتخاذ کند. حال ممکن است شما در زندگی روزمره‌ی خود گاها مشکلاتی از قبیل مشکلات حقوقی مربوط به نکاح و طلاق و چک برگشتی و.. داشته باشید و به دلیل نداشتن اطلاعات کافی ندانید که باید چه کاری انجام دهید و یا چه تصمیمی اتخاذ کنید. موسسه حقوقی تهران وکیل اینجاست تا به کلیه‌ی سوالات حقوقی شما پاسخ دهد، این به این معناست که شما می‌توانید با مراجعه به سایت تهران وکیل یا از طریق واتسپ و تلگرام کلیه‌ی سوالات حقوقی خود را از وکیل آنلاین بپرسید. این را به خاطر داشته باشید که سوالات خود را در قالب ویس یا متن  کاملا واضح بپرسید ث‌در صورت داشتن اسناد و مدارک مربوطه آن را برای کارشناسان و وکلای موسسه تهران وکیل در حین مشاوره ارسال نمایید، مسائل خود را کامل و واضح بیان کنید تا مشاوران و وکلای موسسه تهران  وکیل بتوانند با بررسی کامل و با دقت بر مسائل شما، نتیجه‌ی درستی از آن گرفته و شما را راهنمایی نمایند.

وکیل آنلاین تضمینی
 وکیل آنلاین ۲۴ ساعته یا وکیل آنلاین شبانه روزی شامل چه خدماتی می‌باشد!؟ در ادامه به توضیح چند مورد از موارد مشمول خدمات وکیل آنلاین ۲۴ ساعته یا وکیل آنلاین شبانه روزی می‌شویم که به قرار زیر است:
•    مشاوره در زمینه‌ی خانواده یکی از موارد خدمات وکیل آنلاین ۲۴ ساعته یا وکیل آنلاین شبانه روزی است: در زمینه‌ی امور مربوط به خانواده نظیر مهریه، نفقه، اجرت‌المثل، حضانت فرزند، ازدواج مجدد، طلاق توافقی، تمکین، استرداد جهیزیه، طلاق به درخواست زوجه و یا طلاق به درخواست زوج، شرایط طلاق و روند طلاق، عسر وحرج، انحصار وراثت در صورت تقاضا، شرایط اخذ مهریه، توقیف اموال، اعسار و هزینه‌های دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند و.. کلیه‌ی این خدمات، از خدمات موسسه تهران وکیل می‌باشد که به صورت وکیل آنلاین ۲۴ ساعته و یا وکیل آنلاین شبانه روزی به شما عزیزان ارائه می‌دهد.

وکیل متخصص به صورت انلاین
 •    مشاوره در زمینه‌ی کیفری یکی از موارد خدمات وکیل آنلاین ۲۴ ساعته یا وکیل آنلاین شبانه روزی است: وکیل آنلاین ۲۴ ساعته و یا وکیل آنلاین شبانه روزی موسسه حقوقی تهران وکیل خدمات مشاوره در زمینه‌ی امور کیفری در ارتباط با خیانت در امانت، ضرب و شتم، کلاهبرداری و چگونگی اثبات آن، توهین و افترا، راه‌های اثبات خیانت در امانت و یا عدم اثبات، سرقت و قتل و چگونگی اثبات یا عدم اثبات آن، قاچاق کالا و ارز، چک کیفری، تصرف عدوانی، وصول مطالبات از قبیل چک، سفته، اموری نظیر الزام به تنظیم سند و..می‌باشد و شما عزیزان می‌توانید از راه‌کار و مشاوره‌های حقوقی از وکیل انلاین ۲۴ ساعته و یا وکیل انلاین شبانه روزی در هر زمان به دور از موقعیت مکانی بهره‌مند شوید. نکته‌ی حائز اهمیت این است کلیه‌ی امور حقوقی و خانواده و کیفری توسط جمعی از وکلای پایه یک دادگستری و کارشناسان متخصص به صورت تلفنی و آنلاین شبانه روزی برای شما ارائه می‌گردد و چه بسا می‌گویند جلوی ضرر را از هرجا بگیرید منفعت است و به این معناست که این خدمات موجب شده تا از ورود خسارات جبران ناپذیر و ضرر برای شما عزیزان توسط مشاوره توسط وکیل آنلاین شبانه روزی یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته جلوگیری شود پس قبل از هر اقدام جهت اتخاذ تصمیم درست با وکیل آنلاین شبانه روزی در ارتباط باشید، همان‌طور که از نامش پیداست شبانه روزی بوده و هر زمان که بخواهید پاسخ مد نظر را دریافت خواهید کرد.

وکیل انلاین رایگان 24 ساعته
 •    مشاوره حقوقی در زمینه‌ی ملکی یکی دیگر از موارد خدمات وکیل آنلاین ۲۴ ساعته یا وکیل آنلاین شبانه روزی موسسه حقوقی تهران وکیل می‌باشد: موسسه تهران وکیل در امور ملکی نظیر امور ملکی و ثبتی به صورت تلفنی و یا آنلاین مشاوره می‌دهد. فرضا خرید و فروش ملک و زمین مستلزم وجود وکیلی است که شما را از کلاهبرداری‌ها و خسارات جبران ناپذیر حفظ کند و موجب شود تا با اگاهی کامل و محتاطانه قدم بردارید.
 
•    مشاوره حقوقی در زمینه‌ی حقوقی یکی دیگر از موارد خدمات وکیل آنلاین۲۴ ساعته یا وکیل انلاین شبانه روزی می‌باشد: مشاوره با وکیل آنلاین متخصص در زمینه‌ی حقوقی یکی از موارد حائز اهمیت می‌باشد زیرا وی با کلیه‌ی پرونده‌ها و دعاوی حقوقی آشنا است و می‌تواند با بررسی موشکافانه و تجزیه و تحلیل پرونده صفر تا صد آن را بشکافد و تشریح کند. وکلای پایه یک دادگستری مسلط به دعاوی حقوقی یکی از خدماتی است که موسسه حقوقی تهران وکیل، به صورت وکیل انلاین ۲۴ساعته به اشخاص ارائه می‌دهد و پل ارتباطیست بین وکلای مجرب و اشخاصی که به مشکلات حقوقی برخورده‌اند.

•    وکیل انلاین برای طلاق رایگان
مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته
•    امکان دسترسی سریع به مشاوران و وکلای دادگستری به صورت آنلاین ( اما این نیز حائز اهمیت است که امکان دریافت مشاوره در کلیه‌ی ساعت روز به صورت حضوری نیز میسر است ) که این مورد از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است .
•    صرفه جویی در هزینه زیرا وکیل آنلاین شبانه روزی و رایگان می‌باشد و همچنین صرفه جویی در وقت از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.
•    در صورت نبود دسترسی و موقعیت مکانی مناسب می‌توانید با وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته ارتباط برقرار کنید که این مورد از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.
•    صرفه جویی در هزینه‌های جانبی و یا رفت و آمد به موسسه که این مورد از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.
•    امکان ارسال اسناد، مدارک، فیلم و.. جهت بررسی با دقت پرونده که این مورد از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.
•    افزایش اطلاعات و جلوگیری از نا آگاهی که این مورد نیز از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.
•    در صورت انعقاد قرارد وکالت بین شما و وکیل مربوطه تا حدودالامکان می‌توان کارهارا غیر حضوری توسط وکیل مربوطه پیش برد که این نیز از مزایای بهره‌مندی از وکیل آنلاین شبانه روزی و یا وکیل آنلاین ۲۴ ساعته است.

موسسه‌ی تهران وکیل با سابقه‌ی کاری درخشان و وجود تعداد زیادی وکیل از وکلای برجسته‌ی تهرا ن اینجاست تا بتواند به شما در جهت باز پس گرفتن حق خود کمک نماید و با دقت کامل و تجزیه و تحلیل کامل و جزئی بر پرونده‌ی شما، بهترین راه‌کار‌ها را برای پیشبرد سریع پرونده ارائه کند. پس بهتر است هر زمان که احساس کردید به مشکل حقوقی، کیفری، ملکی، خانوادگی و... برخورده‌اید و احساس می‌کنید ممکن است تصمیم درستی اتخاذ نکنید جهت اطلاعات بیشتر و اگاهی کامل با وکلای برجسته‌ی تهران وکیل، به صورت وکیل آنلاین در هر ساعت از شبانه روز مشورت کنید زیرا عدم اگاهی شما می‌تواند خسارات و اسیب‌های جبران ناپذیری را ببار اورد که موجب یک عمر پیشمانی در شما شود، چه بسا انسان‌های زیادی بر اثر ندانستن‌ها و نا اگاهی‌ها تلفات جبران ناپذیری را داده‌اند و ضرر وزیان‌های مادی و معنوی بسیاری را متحمل شده‌اند، بنابراین موسسه حقوقی تهران وکیل این توصیه را به شما می‌کند که محتاطانه قدم بردارید تا به آنچه که از آن و حق شماست برسید.