به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ ساعت ۱۰:۵۷
کد مطلب : ۳۶۳۳۶۳

رئیس صداوسیما تکلیف «دورهمی» را روشن کرد

رئیس صداوسیما تکلیف «دورهمی» را روشن کرد
گروه فرهنگ وهنر:رئیس صدا و سیما در خصوص ادامه پخش برنامه‌ «دورهمی» گفت: هرگاه برنامه‌ای از این شکل و زاویه خارج شود، طبیعتا مورد استقبال و علاقه مخاطبین ما واقع نمی‌شود و ماهم از آنها استفاده نمی‌کنیم.
به گزارش خانه ملت، رئیس صدا و سیما با اشاره به خداحافظی تعدادی از مجریان صدا و سیما در پی تحولات اخیر کشور، گفت: همکارانی که کار در صدا و سیما را برای خود یک سرمایه و ارزش ملی می‌دانند، با ما کار می‌کنند و اگر کسی متناسب با این میل و تمایل واقعی نخواهد حرکت کند، ما مانع آنها نخواهیم شد.
پیمان جبلی پس از نشست مشترک خود با کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص تحولات اخیر کشور به اتفاق های اخیر رسانه ملی هم پرداخت و  در خصوص برخی از مجریان صدا و سیما که در پی تحولات اخیر کشور از رسانه ملی خداحافظی کردند، گفت: کار با صدا و سیما افتخاری برای همکاران ماست و همکارانی که کار در صدا و سیما را برای خود یک سرمایه و ارزش ملی می دانند، با ما کار می کنند. اگر کسی متناسب با این میل و تمایل واقعی نخواهد حرکت کند، ما مانع آنها نخواهیم شد.
جبلی در پاسخ به سوال دیگری در خصوص ادامه پخش برنامه‌ «دورهمی» که سازمان هزینه آنها را پرداخت کرده است، گفت: برنامه‌هایی که برای آنها هزینه می‌کنیم باید متناسب با ذائقه جامعه، نیازها و اولویت‌های فرهنگی و اجتماعی مخاطبین باشد، هرگاه برنامه‌ای از این شکل و زاویه خارج شود، طبیعتا مورد استقبال و علاقه مخاطبین ما واقع نمی‌شود و ماهم از آنها استفاده نمی‌کنیم.
برچسب ها: صدا و سیما

۱۴۰۱/۰۷/۲۱ ۱۱:۲۸
کشورداریتون دقیقا مثل خودتون زنگ زده. باید دنبال چاره باشید. (400017)
۱۴۰۱/۰۷/۲۱ ۱۵:۰۲
همینقدر وقیح همینقدر پست (400042)