به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ ساعت ۱۰:۳۲
کد مطلب : ۳۶۳۶۲۸

کاهش شانس بنزما برای جایزه بهترین بازیکن سال فیفا

گروه ورزشی: بر اساس تصمیم فیفا، برنده جایزه بهترین بازیکن سال پس از جام جهانی مشخص می شود و این رقابت‌ها نقش مهمی در تعیین برنده نهایی خواهد داشت.
کاهش شانس بنزما برای جایزه بهترین بازیکن سال فیفا
دوشنبه شب مراسم توپ طلای فرانس فوتبال در پاریس برگزار خواهد شد و از حالا می توان گفت که کریم بنزما برنده این جایزه مهم و ارزشمند است. از امسال فرانس فوتبال برنده جایزه را بر اساس عملکرد بازیکن در طول فصل انتخاب می کند و نه سال میلادی که همین قضیه به کریم بنزما کمک زیادی کرد.

 او با رئال فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شد و رقیب بزرگی هم مقابل خود نمی دید. ساعتی پیش مارکا گزارش داد که فیفا تصمیم گرفته جایزه ویژه خود برای بهترین بازیکن سال را به پس از جام جهانی موکول کند. به این ترتیب جام جهانی که از اواخر آبان ماه شروع می شود و یک ماه به طول می انجامد، نقش مهمی در برنده نهایی جایزه بهترین بازیکن سال فیفا خواهد داشت و دیگر نمی توان کریم بنزما را در راه کسب این جایزه بی رقیب دانست. 


بنزما حالا باید با تیم ملی فرانسه عملکرد خوبی داشته باشد یا اینکه رقبای بزرگ او در جام جهانی درخشش لازم را نداشته باشند. پیش از این کریستیانو رونالدو، لیونل مسی، روبرت لواندوفسکی و لوکا مودریچ برنده جایزه بهترین بازیکن سال فیفا شده اند.