به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۰۳:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ ساعت ۱۳:۲۱
کد مطلب : ۳۶۴۷۵۲

فتح الله زاده:امیدوارم آلومینیوم راشکست بدهیم

فتح الله زاده:امیدوارم آلومینیوم راشکست بدهیم
گروه ورزشی: مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره مسائل مالی باشگاه صحبت کرد.‍به گزارش ایلنا، دکتر علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه، با اشاره به سفر خود به جزیره کیش، اظهار کرد: سفر بسیار خوب و پرباری همراه با تعدادی از مسئولان باشگاه داشتیم و جلسات خوبی برگزار شد از جمله صحبت‌های بسیار کارگشا و مثبت با آقای دکتر قربان‌زاده ریاست محترم سازمان خصوصی سازی و جلسات دیگری که در راستای بهبود کار باشگاه بوده و توضیحات آن‌ها به زودی اعلام می‌شود.

وی افزود: با وجود این که در سفر کاری بودم اما از پیگیری تیم و روند آماده سازی برای مسابقه روز جمعه هم غافل نبودم. طبق صحبت با سرمربی محترم، پس از مسابقه امروز و در اولین فرصت کنار تیم خواهم بود و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان صحبت می‌کنم. آرزو می‌کنم استقلال امروز آلومینیوم را شکست دهد و ۳ امتیاز ارزشمند را به دست بیاورد زیرا توانایی و شایستگی این کار را دارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار کرد: پیگیر مسایل مالی، بدهی‌های باشگاه و پرداخت مطالبات بازیکنان هم هستم و این یکی از اولویت‌های من است. از مسئول امور مالی هم خواسته‌ام قراردادها و میزان پرداختی‌های تیم را آماده کند تا هرچه سریعتر موضوع پرداخت را انجام دهیم که بازیکنان دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشند.
برچسب ها: فتح الله زاده