به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ ساعت ۱۱:۳۸
کد مطلب : ۳۶۵۵۱۸

قیمت بلیت پروازهای جام جهانی چه زمانی اعلام می‌شود؟

قیمت بلیت پروازهای جام جهانی چه زمانی اعلام می‌شود؟
گروه اقتصادی: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره قیمت بلیت پرواز‌های جام جهانی گفت: ایران ایر از شنبه قیمت‌های بلیت را اعلام خواهد کرد و مردم می‌توانند به سایت مراجعه کنند و بلیت‌های خود را خریداری کنند.
محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره پرواز‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر گفت: تاکنون پرواز از شهر‌های تهران، کیش، شیراز، اصفهان، مشهد و لار به مقصد دوحه قطعی شده و شرط فروش بلیت پرواز‌های دوحه در ایام جام جهانی داشتن بلیت‌های بازی‌های این مسابقات است.

به گزارش تسنیم، وی یادآور شد: هفته گذشته جلسه مشترکی بین وزیر راه و شهرسازی کشورمان به همراه وزیر ورزش و جوانان، وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و وزارت امور خارجه با وزیر راه قطر برگزار و توافقات مهمی نیز در خصوص پرواز‌های جام جهانی با مسئولان کشور قطر انجام شد.وی ادامه داد: جمهوری اسلامی ایران برای جابه جایی تماشاگران مسابقات جام جهانی توافقات خوبی با کشور قطر انجام داده است. شرکت‌های ایران ایر و قطر ایرویز مسئولیت مستقیم دارند تا از ۲۸ آبان ماه تا پایان آذرماه در قالب پرواز‌هایی که از قبل برنامه ریزی شده بود که حدود ۲۰ پرواز قطر ایرویز و ۱۳ پرواز ایران ایر داشت و این تعداد پرواز ارتقا یافته و مقرر شد تا ۸۴ پرواز به ایران ایر و ۱۹۸ پرواز به قطرایر ویز افزوده شود، جمهوری اسلامی ایران بتواند تماشاگران را از شهر‌های ایران به شهر دوحه جابه جا کند.

محمدی بخش افزود: برای بازی‌های ایران که روز‌های دوشنبه ۳۰ آبان، جمعه ۴ آذر و دوشنبه ۸ آذر است ویژه برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم تماشاگران را روزانه به دوحه جابه جا کنیم و سپس بازگردانیم.رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره تعیین قیمت بلیت هواپیما در ایام جام جهانی فوتبال نیز گفت: پرواز‌های خارجی تابع شرایط ویژه‌ای است. با این حال در این بازه زمانی توافقات خوبی حاصل و مقرر شد تا طرف قطری در همین هفته روی سایت خود قیمت بلیت‌ها را به ویژه برای سه روز بازی‌های ایران اعلام کند. همچنین ایران ایر نیز از شنبه قیمت‌های بلیت را اعلام خواهد کرد و مردم می‌توانند به سایت مراجعه کنند و بلیت‌های خود را خریداری کنند.

محمدی‌بخش در پاسخ به این سوال که سازمان هواپیمایی کشوری چه اقدام عملیاتی برای اجرای سفر‌های ارزان در ایام جام جهانی انجام داده است و همچنین در خصوص اینکه آیا مسافران محدودیتی برای خرید بلیت تکی پرواز دوحه دارند یا خیر؟ گفت: محدودیتی برای خرید پرواز‌های تک نفره برای جام جهانی قطر وجود ندارد. علاقمندان باید در سامانه ثبت‌نام کنند و بلیت جام جهانی را داشته باشند و واکسیناسیون را نیز انجام دهند. همچنین دستورالعمل‌هایی که وزارت ورزش و جوانان ابلاغ کرده را رویت کنند.وی تاکید کرد: قیمت‌هایی که اعلام می‌شود چنانچه شامل تور، هتل، یا تردد‌های بین شهری باشد موضوعات جداگانه است که مردم با توجه به شرایط می‌توانند مورد توجه قرار دهند و بلیت موردنظر را خریداری کنند.
برچسب ها: بلیت هواپیما