به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۹:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ ساعت ۱۵:۴۴
کد مطلب : ۳۶۵۶۰۱

اتحاد در رئال برای متقاعد کردن کروس: بازنشسته نشو!

اتحاد در رئال برای متقاعد کردن کروس: بازنشسته نشو!
گروه ورزشی: کروس یکی از ارکان اصلی موفقیت‌های رئال مادرید در چند فصل اخیر بوده است و نقشی کلیدی را برای این تیم در مرکز زمین ایفا می‌کند. 
همین موضوع باعث شده که تصمیم این بازیکن برای خداحافظی از دنیای فوتبال به معضلی جدی برای رئال مادرید تبدیل شود و آنها به شدت به دنبال متقاعد کردن او و امضای قرارداد باشند. 
حامی اصلی این بازیکن آلمانی که با قراردادی تنها به ارزش 25 میلیون یورو از بایرن مونیخ به رئال آمد، فلورنتینو پرز است که او را یکی از بهترین‌های خریدش در طول دوران حضور در مدیریت این باشگاه می‌داند. 
پرز حاضر است که پیشنهاد قابل توجهی به کروس ارائه کند تا بتواند او را برای ادامه حضورش در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند و به او اعلام کرده که این باشگاه برای امضای قراردادی جدید آماده است. 

کارلو آنچلوتی نیز نقش مهمی در متقاعد کردن او برای امضای قرارداد جدید با رئال دارد. او پیش از این در اولین فصل حضور کروس در رئال نیز مربی این بازیکن بود و حالا بار دیگر اعتمادش را به او در خط میانی رئال نشان داده است. 
او در این مدت همیشه محتاطانه درباره شرایط کروس صحبت کرده اما پس از بازی برابر الچه با قاطعیت گفت اطمینان دارد که پس از جام جهانی با این بازیکن صحبت خواهد کرد اما اطمینان دارد که او به حضورش در رئال ادامه می‌دهد. 
از سوی دیگر، رختکن این تیم نیز علاقه زیادی به این هافبک آلمانی دارد و تمامی بازیکنان رابطه خوبی با او شکل داده‌اند. آنها و خصوصا بازیکنان جوان خط میانی امیدوار هستند که بتوانند از تجربه کروس در این تیم در سال‌های پیش‌رو استفاده کنند.