به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ ساعت ۱۴:۰۶
کد مطلب : ۳۶۵۸۰۱

وزش باد و بارش پراکنده در تهران

وزش باد و بارش پراکنده در تهران
گروه جامعه:بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری طی امروز (۴ آبان ماه) و وزش باد و بارش پراکنده، رعد وبرق و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک طی روز‌های آتی پیش‌بینی می‌شود.

با بررسی آخرین خروجی مدل‌های پیش‌یابی، وضعیت جوی استان برای امروز(۴ آبان‌ماه) آسمانی صاف تا قسمتی ابری و جوی پایدار در مناطق پرتردد شهری گاهی همراه با غبار محلی رقیق مورد انتظار است.
از بعدازظهر پنجشنبه تا روز شنبه (۵ تا ۷ آبان‌ماه) با توجه به عبور متناوب امواج، جوی ناپایدار و به دنبال آن آسمان نیمه‌ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد و بارش پراکنده و در نیمه‌شمالی استان رگبار باران با احتمال رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

از بعدازظهر جمعه تا روز شنبه در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی گاهی وزش باد شدید و گردوخاک مورد انتظار است. از فردا تا روز جمعه (۵ تا ۶ آبان‌ماه) افزایش نسبی دما و روزهای شنبه و یکشنبه (۷ و ۸ آبان‌ماه) کاهش دما خواهیم داشت.بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه با کمینه دمای ۱ درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۵ آبان‌ماه) نیمه ابری و در بعد از ظهر افزایش ابر و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۵ و حداکثر دمای ۲۴ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۶ آبان‌ماه) کمی ابری نیمه‌ابری و در بعد از ظهرنیمه‌ابری و گاهی بارش پراکنده و وزش باد شدید با حداقل دمای ۱۴ و حداکثر دمای ۲۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
برچسب ها: هواشناسی تهران