کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مرسدس بنز سرعت گرفت

4 آبان 1401 ساعت 17:29


گروه اقتصادی: مرسدس بنز، پیش‌بینی خود را برای بازده تعدیل‌شده فروش کل سال در بخش خودروهای خود از ۱۲ تا ۱۴ درصد به ۱۳ تا ۱۵ درصد افزایش داد زیرا درآمد سه ماهه سوم به ۵.۲ میلیارد یورو (۵.۱۸ میلیارد دلار) رسید.

به گزارش ایسنا، این شرکت در حال حاضر انتظار دارد که درآمد کل سال این گروه به میزان قابل‌توجهی بالاتر از سطوح سال گذشته باشد که به معنای افزایش حداقل ۱۵ درصدی است.

درآمد گروه در سه ماهه سوم با بازده تعدیل‌شده ۱۴.۵ درصد برای بخش خودرو و ۱۲.۷ درصد در مرسدس بنز وان با یک پنجم افزایش به ۳۷.۷ میلیارد یورو رسید. مرسدس بنز ون ها پس از افزایش فروش به ۱۰۴ هزار دستگاه در سه ماهه سوم از ۸۸ هزار دستگاه در سال گذشته، با یک سوم افزایش فروش برقی در سال جاری، اکنون انتظار بازدهی ۹ تا ۱۱ درصد را از هشت تا ۱۰ درصد قبلی دارد.

بر اساس گزارش رویترز، فروش لوکس بیشتر، درآمد را افزایش و ۱۵ درصد از کل فروش خودرو در سه ماهه سوم را تشکیل داد. این سازنده خودروهای لوکس که شاهد افزایش فروش در سه ماهه سوم به دلیل کاهش محدودیت‌های ویروس کرونا در چین بود، هشدار داد که فشار تورمی بالا و تنگناهای زنجیره تامین، چشم‌انداز را تیره‌تر کرده است. با این حال، انتظار فروش اندکی بالاتر از سال گذشته در سه ماهه چهارم داشت.


کد مطلب: 365836

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/365836/مرسدس-بنز-سرعت-گرفت

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir