کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

حامد لک با توپ پُر برگشت

10 آبان 1401 ساعت 20:57


گروه ورزشی: دروازه‌بان مس رفسنجان پس از یک هفته غیبت دوباره مقابل سپاهان به میدان رفت و دروازه خود را بسته نگه داشت.
شاید حامد لک را بتوان بدشانس‌ترین دروازه‌بان لیگ ۲۲ نامید؛ گلری که علی‌رغم دریافت فقط دو گل در جریان ۱۰ مسابقه این فصل در حال حاضر صدرنشین جدول کلین‌شیت‌های لیگ نیست و دو اتفاق موجب شده تا او این جایگاه را در اختیار نداشته باشد و در رده دوم بایستد.
حامد لک که در دیدار هفته نُهم لیگ برتر مقابل پرسپولیس نمایش خوبی ارائه کرده و تنها از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شده بود، بخاطر دریافت کارت زرد برابر تیم سابق خود، جدال نه چندان دشوار با نفت مسجدسلیمان را از دست داد ولی در دیدار با سپاهان دوباره به دروازه مسی‌ها بازگشت و با یک عملکرد مطمئن دیگر، خیال محمد ربیعی را راحت کرد.
حامد لک با توپ پُر برگشت
لک که همواره نمایش خوبی در تقابل‌های خود با سپاهان داشته و همراه با پرسپولیس نیز برابر طلایی‌پوشان اصفهان کلین‌شیت کرده بود، در هفته یازدهم هم دروازه مس رفسنجان را مقابل شاگردان ژوزه مورایس بسته نگه داشت و اجازه نداد سپاهان به روند بردهای خود ادامه بدهد و به رده دوم برسد.
دروازه‌بان مس رفسنجان در حالی با دو کلین‌شیت کمتر صدرنشین جدول کلین‌شیت‌های لیگ برتر نیست که در دو مسابقه این فصل(نساجی و پرسپولیس) از روی نقطه پنالتی گل خورده و یک مسابقه را هم به دلیل محرومیت از دست داده تا این شرایط و بدشانسی در سه بازی موجب شود نتواند در صدر جدول گلرها باشد.
حامد لک با توپ پُر برگشت


کد مطلب: 367022

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/367022/حامد-لک-توپ-پ-ر-برگشت

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir