به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۲۲:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ ساعت ۱۶:۰۹
کد مطلب : ۳۶۷۸۲۶

آنچلوتی: بنزما توان بازی ندارد، ژانویه بازیکن نمی‌خریم

آنچلوتی: بنزما توان بازی ندارد، ژانویه بازیکن نمی‌خریم
گروه ورزشی: رئال مادرید پس از پیروزی 5-1 برابر سلتیک در لیگ قهرمانان خود را مهیای بازی برابر رایووایه‌کانو می کند. بازی در ورزشگاه وایه‌کاس برگزار خواهد شد و رئال برای پس گرفتن صدر جدول از بارسا باید برنده شود.

کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی گفت:«رایو بسیار خوب بازی می کند و بازی در زمین این تیم همیشه سخت و پرتنش است. ما آنجا فصل قبل هم به زحمت 0-1 برنده شدیم. بازی سختی خواهد شد و باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.»
وضعیت آسنسیو:«مارکو در فرم خوبی است و می تواند در پست های مختلف بازی کند. او به خصوص وقتی پشت مهاجمان بازی می کند، بازی های بهتری ارائه می دهد و می تواند از قدرت شوتزنی اش هم بیشتر استفاده کند. مارکو با والورده نیز همکاری خوبی دارد و زوج خطرناکی هستند.»
کارلتو در مورد مصدومیت بنزما گفت:«کریم به بازی فردا نمی رسد و بازی نخواهد کرد.»
رودریگو جانشین بنزما به عنوان یک شماره 9:«روند پیشرفت رودریگو عالی است. او در پست شماره 9 بهتر کار می کند و او را بیشتر یک مهاجم نوک می بینم تا یک بال تهاجمی.»
نیمکت نشینی های ادان هازارد:«در تیم رقابت بالایی وجود دارد و می دانم مستحق این است که بیشتر بازی کند. رقابت بالا به سود تیم است و به هازارد هم بازی خواهد رسید.»

خداحافظی جرارد پیکه:«او یکی از بهترین و قوی ترین مدافعانی بوده که در فوتبال دیده ام. پیکه تصمیم به خداحافظی گرفت و می دانم که تصمیم سختی بود. پیکه تصمیم گرفت قبل از اینکه به او بگویند برو، بازنشسته شود. تصمیم بزرگی برای زندگی اش گرفت و برایش بهترین ها را آرزو می کنم.»
احتمال خریدهای زمستانی:«در حال حاضر برنامه این است که خریدی نداشته باشیم و بازیکنی هم جدا نشود ولی اگر بازیکن درخواست جدایی کند، به او گوش خواهیم داد.»

آنچلوتی در مورد دلیل غیبت بنزما گفت:«او فردا نیست چون توان بازی ندارد. غیبت او باعث شکوفا شدن توانایی های رودریگو، والورده و وینیسیوس شده اما به کریم بعد از جام جهانی نیاز داریم.»
رودریگو به سطح رونالدو نازاریو می رسد؟«اگر برسد که باید مجسمه رودریگو را بیرون برنابئو نصب کنیم. رونالدو به اندازه رودریگو در رئال خوش شانس نبود. رودریگو فصل قبل با رئال قهرمان چمپیونزلیگ شد و در این قهرمانی نقشی تعیین کننده هم داشت.»