کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

احتمال بارش پراکنده در تهران

18 آبان 1401 ساعت 14:31


گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان ابری تا کمی ابری و همراه با وزش باد و بارش‌های پراکنده برف و باران در ارتفاعات و افزایش نسبی دما تا پایان هفته پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش ایسنا، با بررسی آخرین نقشه‌های هواشناسی، تصاویر ماهواره‌ای و خروجی مدل‌های پیش‌یابی عددی، وضعیت جوی استان، امروز آسمانی صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و از بعدازظهر فردا تا روز شنبه (۱۹ تا ۲۱ آبان) در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده و در ارتفاعات رگبار پراکنده باران و برف و احتمال رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

 از شنبه شب و طی روز یکشنبه(۲۱ و ۲۲ آبان) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و خیزش موقتی گردوخاک مورد انتظار است. از امروز تا روز جمعه(۱۸ تا ۲۰ آبان) شاهد افزایش نسبی دما و در روز شنبه کاهش نسبی دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه فیروزکوه آلودگی -امین آباد با کمینه دمای ۴- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.آسمان تهران فردا ( ۱۹ آبان ) کمی ابری و در بعد از نیمه‌ابری گاهی وزش باد و بارش پراکنده با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و طی ‌جمعه (۲۰ آبان) کمی ابری تا نیمه‌ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.


کد مطلب: 368422

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/368422/احتمال-بارش-پراکنده-تهران

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir