به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ ساعت ۱۵:۳۳
کد مطلب : ۳۶۸۹۵۱

هوملس: غیبت در قطر بزرگترین ناامیدی فوتبالم است

هوملس: غیبت در قطر بزرگترین ناامیدی فوتبالم است
گروه ورزشی: فهرست 26 نفره بازیکنان مدنظر فلیک برای حضور در جام جهانی 2022 اعلام شد و غیبت تعدادی از بازیکنان در این فهرست باعث تعجب بسیاری شد. 
یکی از این بازیکنان هوملس بود که حالا باید مسابقات جام جهانی قطر را از خانه تماشا کند و به طور علنی ناراحتی‌اش از این موضوع را ابراز کرده است. 
او که سابقه قهرمانی با تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 برزیل را دارد پس از اعلام این فهرست در صفحه اینستاگرامش نوشت:« جای تعجبی ندارد که این یکی از بزرگترین ناامیدی‌های دوران فوتبالم است.»
او همچنین تصویری از خودش با پیراهن تیم ملی آلمان را منتشر کرد که در آن در حال دست زدن بود و ناراحت و ناامید به نظر می‌رسید. 

هوملس نقش مهمی در قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی 2014 داشت و تنها یک بازی در مرحله یک هشتم این مسابقات را به دلیل سرماخوردگی از دست داد. او در بازی برابر پرتغال و فرانسه نیز گلزنی کرد. او چهار سال بعد هم عضو تیمی بود که در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه حذف شد و در دو بازی از سه بازی در این رقابت‌ها در ترکیب اصلی قرار داشت. 
این بازیکن 33 ساله در ادامه پستی که در اینستاگرام منتشر کرد نوشت:«من برای این تیم در جام جهانی دعا می‌کنم و بهترین آرزوها را دارم و از این فرصت استفاده خواهم کرد تا مثل همیشه به تجربه و تلاشم اضافه کنم.»
سباستین کل، مدیر ورزشی دورتموند، نیز در این باره گفت:« این برای متس بسیار ناراحت‌کننده است. مطمئنا پذیرش این تصمیم برای او آسان نبوده است. من واقعا او را درک می‌کنم و برایش ناراحت هستم.»
هانسی فلیک، پیش از این گفته بود که دلیل این تصمیم این بوده است که ترجیح داده به جای هوملس از یک بازیکن جوان‌تر در ترکیب تیمش استفاده کند. 
برچسب ها: تیم ملی آلمان