به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۰۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب : ۳۶۹۴۶۹

تیزر اسپین‌آف سریال «یلواستون» منتشر شد

تیزر اسپین‌آف سریال «یلواستون» منتشر شد
گروه فرهنگی:پارامونت پلاس اولین ویدیو از سریال پیش روی «۱۹۲۳» با بازی هریسون فورد و هلن میرن را منتشر کرد.به گزارش صبا ، پارامونت پلاس اولین تصاویر و ویدیو را از سریال «۱۹۲۳» که اسپین‌آف سریال «یلواستون» است و از حضور بازیگرانی چون هریسون فورد و هلن میرن بهره می برد، منتشر کرد.

راوی مجموعه روی تصاویر این تیزر می گوید: خشونت همواره این خانواده را احاطه کرده است، ما را اینجا دنبال کنید.
این سریال قرار است در دو فصل شامل هر فصل هشت اپیزود منتشر شود. «۱۹۲۳» داستان غرب را در اوایل قرن بیستم بررسی می کند. وقتی که پاندمی ها، خشکسالی تاریخی، دوران ممنوعیت و رکود بزرگ همگی مرزی را که خانواده داتون آن خانه می‌نامند، احاطه می کند.

در این مجموعه در کنار هریسون فورد و هلن میرن، بازیگران دیگری چون برندون اسکلنار، دارن من، میشل رندولف، جیمز بج دیل، مارلی شلتون، برایان گراگتی، امینه نیوس، جولیا شالپفر و جروم فلین حضور دارند.«۱۹۲۳» بعد از مجموعه «۱۸۸۳» دومین سریال پیش درآمد از مجموعه موفق «یلواستون» اثر تیلور شریدان است. «۱۸۸۳» با بازی سم الیوت، تیم مک‌گراو و فیت هیل زمستان گذشته روی آنتن رفت. سومین اسپین‌آف این مجموعه با عنوان «۶۶۶۶» داستانش در تگزاس امروز می گذرد و در حال حاضر مراحل توسعه و تولید آن توسط پارامونت در حال انجام است.
....
برچسب ها: سینمای جهان