کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

باشگاه پرسپولیس علیه سرمربی خود بیانیه داد!

24 آبان 1401 ساعت 20:47


گروه ورزشی: باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای که با عنوان «حمایت از تیم فوتبال ایران» در خروجی وبسایت این باشگاه قرار گرفته، نوشته که «ضروری است که جز در جهت تقویت روحیه تیم و بازیکنان سرافراز سرزمینمان سخنی بر زبان» کسی نیاید!
باشگاه پرسپولیس در بیانیه‌ای به حمایت از تیم ملی پرداخت و نوشت:
در روزهایی که تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مهمترین رویداد ورزشی جهان حضوری پرقدرت و پرامید دارد، برهمه کسانی که دل در گروی سربلندی نام ایران دارند، ضروری است که جز در جهت تقویت روحیه تیم و بازیکنان سرافراز سرزمینمان سخنی بر زبان نیاورند، باشگاه مردمی پرسپولیس با میلیون ها هوادار نیز، خود را در این مسیر همراه و همگام تیم ملی فوتبال ایران می داند، چنانچه همگان می دانند بخش بزرگی از بازیکنان تیم ملی ایران ریشه باشگاهی شان به این باشگاه محبوب ایرانی ها باز می گردد.
باشگاه پرسپولیس نوشت: پس در مسیر تقویت روحیه و حمایت تمام قد از فرزندان سرافراز ایران همه دوشادوش یکدیگر فارغ از هر رنگ و سلیقه، چشم به موفقیت تیم ملی ایران دوخته ایم تا با بازی های درخشان خود دل میلیون ها ایرانی را شاد و مسرور نماید.بی تردید هرگونه اقدامی که باعث تضعیف تیم ملی شود از سوی این باشگاه مردمی محکوم و تقبیح می گردد و دعوت ما تا پای جان برای ایران می باشد.

امروز یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس به شدت از بازیکنان تیم ملی انتقاد و در استوری خود نوشته بود: «برای بازیکنان تیم ملی این بهترین فرصت بود که صدای مردم داغدیده و مظلوم ایران رو به گوش مسئولین برسونن، ولی ... توی درس معرفت نمیشه بیشتر از صفر به شما داد.» ساعتی بعد سرمربی پرسپولیس این استوری را حذف کرد!


کد مطلب: 369661

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/369661/باشگاه-پرسپولیس-علیه-سرمربی-خود-بیانیه

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir