به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۰
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب : ۳۷۰۳۲۳

هشدار مدیریت بحران نسبت به آلودگی هوا در تهران

هشدار مدیریت بحران نسبت به آلودگی هوا در تهران
گروه جامعه: مدیرکل بحران استان تهران نسبت به آلودگی هوا در این استان هشدار داد و به مردم توصیه کرد که از تردد غیرضروری در فضای باز خودداری کنند.به گزارش ایسنا، حامد یزدی مهر با اشاره به صدور هشدار زرد آلودگی هوا در استان تهران، گفت: طبق اعلام سازمان هواشناسی از عصر شنبه ۲۸ آبان ماه تا ظهر چهارشنبه دوم آذرماه به دلیل پایداری نسبی جو و عدم  وزش باد، آلودگی قابل ملاحظه‌ای را در اکثر نقاط آسمان تهران شاهد خواهیم بود.
 
وی افزود: برابر پیش‌بینی‌های انجام شده به دلیل انباشت آلاینده‌ها، افزایش شاخص‌های آلودگی جو و کاهش کیفیت هوا در حد ناسالم برای گروه‌های حساس و در صورت عدم مهار منابع آلاینده‌های ثابت و متحرک، در بعضی ساعت ها کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق در حد ناسالم برای تمام گروه‌ها  را شاهد خواهیم بود.

 مدیرکل مدیریت بحران استان تهران افزود: در همین راستا نیز به مردم توصیه می‌شود که از رفت‌وآمد غیرضروری و بلندمدت در فضای باز در سطح شهر خودداری کنند چرا که هوا در حال حاضر با توجه به هشدارها برای افراد مختلف و به ویژه سالمندان، کودکان و افراد باسابقه بیماری‌های قلبی و تنفسی مناسب نیست.یزدی‌مهر افزود: همچنین هماهنگی‌های لازم با دیگر دستگاه‌ها از جمله اورژانس و ... نیز انجام شده که در صورت لزوم اقدامات لازم را انجام دهند.
برچسب ها: آلودگی هوا تهران