به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۲:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ ساعت ۱۴:۱۶
کد مطلب : ۳۷۰۵۱۰

تاسیس مدارسِ بر پایه حوزه علمیه

تاسیس مدارسِ بر پایه حوزه علمیه
گروه جامعه: رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: براساس سند تحول بنیادین هدف، تربیت دانش آموز در تراز انقلاب اسلامی است که این تربیت مستلزم همکاری و مشارکت سایر دستگاه‌ها و نهاد‌ها است.
 احمد محمودزاده در چهاردهمین نشست هم اندیشی سالانه ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش گفت: در ارتباط پیوسته معلم با دانش آموز باید به همه مسائل پرداخته شود، تربیت باید در کلاس درس و با برنامه اتفاق بیفتد و به این امر باید به صورت جدی پرداخته شود.
وی افزود: در صورت توجه به نیروی انسانی بسیاری از مشکلات ساده‌تر حل می‎ شود، زیرا اصلی‎‌ترین عامل رشد و توسعه یک دستگاه نیروی انسانی با انگیزه و کارآمد است. ارکان تربیت باید هم راستا باشند، مانند صدا و سیما باید در ارکان تربیت یک هماهنگی به وجود بیاید.
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش در پایان گفت: همکاری بین حوزه علمیه و آموزش و پرورش در تاسیس مدارس غیردولتی گام موثری است؛ باید در آموزش و پرورش به سمت تاسیس مدارس غیردولتی بر پایه حوزه علمیه حرکت کنیم و حوزه علمیه خود بنیان گذار مدارس غیردولتی باشد.


 
برچسب ها: مدارس
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۹-۲۹ ۱۴:۱۵ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *