به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ ساعت ۰۹:۴۸
کد مطلب : ۳۷۰۶۳۰

پاشنه آشیل سه‌شیر در آستانه تقابل با ایران

پاشنه آشیل سه‌شیر در آستانه تقابل با ایران
گروه ورزشی:سایت اتلتیک به نقاط ضعف تیم ملی انگلیس پرداخته است. امروز تیم‌های ملی ایران و انگلیس از ساعت ۱۶:۳۰ در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف هم خواهند رفت. سایت اتلتیک در گزارشی به چند نقطه ضعف مهم سه‌شیرها در این دوره پرداخته است.
 
انگلیس در دوران سرمربیگری ساوتگیت در پست دفاع میانی ثبات داشته اما خط دفاعی این تیم این بار به طور جدی مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.هری مگوایر در دو تورنمنت گذشته بازی کرده اما در منچستریونایتد فرم خوبی نداشته و در این فصل به ندرت زیر نظر اریک تن‌هاخ به میدان رفته است. ساوتگیت در سال‌های اخیر همیشه به مگوایر وفادار بوده اما اکنون با یک تصمیم بزرگ در مورد حضور او در ترکیب اصلی تیمش مواجه شده است.

اریک دایر، مدافع تیم تاتنهام در ماه سپتامبر دوباره به تیم ملی بازگشت اما از آن زمان فرم او به شدت افت کرده است. کایل واکر پس از عمل جراحی به تمرینات بازگشته و ریس جیمز هم مصدوم شده و این یعنی تنها لوک شاو و جان استونز از مدافعان اصلی انگلیس در شرایط مناسب و نسبتاً در فرم باشند.پس سوال اینجاست که آیا ساوتگیت بن وایت را که کمتر آزمایش شده را وارد ترکیب می‌کند یا به بازیکنان باتجربه‌ای که از تورنمنت های قبلی می‌شناسد، مانند کانر کودی و کایران تریپیر اعتماد خواهد کرد؟علاوه بر این در مورد ترنت الکساندر-آرنولد، بازیکن بااستعدادی که هنوز اعتماد کامل ساوتگیت را برای حضور در ترکیب اصلی انگلیس جلب نکرده است نیز سوالاتی مطرح می‌شود.
مرجع : خبرآنلاین