به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ ساعت ۱۲:۱۰
کد مطلب : ۳۷۰۶۷۸

ببر سفید در غم مرگ دو بچه‌اش در سوگ است

ببر سفید در غم مرگ دو بچه‌اش در سوگ است
گروه فیلم:دو بچه یک ببر سفید در حال بازی روی تکه چوبی روی برکه یخ زده در باغ وحش ویسکانسین بودند که پس از شکسته شدن یخ‌ها سقوط کرده و جان باختند. پس از این حادثه ببر مادر در غم فرو رفته است.
...
ببر سفید در غم مرگ دو بچه‌اش عمیقاً در سوگ است
این ویدئوی دلخراش نشان می‌دهد که یک ببر مادر پس از سقوط دو توله چهار ماهه‌اش در یک برکه یخی و غرق شدن آن‌ها عمیقاً عزادار شده است.به گزارش فرارو، یک ببر سفید ماده پس از اینکه متوجه شد دو بچه خود را از دست داده است در غم عجیبی فرورفت. این اتفاق در باغ وحش و پناهگاه حیوانات در ویسکانسین آمریکا رخ داده است.
 
مسئولان باغ وحش ویدئویی را در فیس بوک به اشتراک گذاشتند که در آن ببر سفید سرش را در میان پنجه‌هایش قرار داده و یکی از توله‌هایش که جان سالم به در برده بود، تلاش می‌کند تا او را از این حالت خارج کند، اما او کاملاً مأیوس و غمگین بود.ظاهراً دو بچه ببر قبل از لیز خوردن روی یک حوض پوشیده از یخ، در حال بازی کردن بوده‌اند.

بر اساس گزارش باغ وحش، ببر‌ها شناگران بسیار خوبی هستند، اما همانطور که سعی می‌کردند خود را روی یخ بکشند، یخ کاملا شکسته شده و آن‌ها غرق شده‌اند.دو توله دیگر ببر مادر سالم پیدا شدند. ببر سفید هر چهار توله را در ماه اوت به دنیا آورده بود.در اوایل امسال نیز یک یک ببر نر بالغ در باغ وحش مرد و بعد از آن واقعه غم انگیز، این ببر سفید در اندوه عمیقی فرورفت.به گزارش فرارو، ببر‌های سفید اغلب به عنوان یک گونه بسیار در خطر انقراض تبلیغ می‌شوند، به ویژه در چین، لائوس، تایلند و ویتنام، جایی که تخمین زده می‌شود بیش از ۸۰۰۰ ببر در مراکز اسارت وجود دارد.رنگ خز ببر سفید نیز نتیجه یک جهش ژنتیکی به نام لیوسیسم است. پوشش ببر‌های سفید در حیات وحش هیچ گونه استتاری برای ببر فراهم نمی‌کند و شانس زنده ماندن آن‌ها را بسیار کاهش می‌دهد.
برچسب ها: ببر سفید