به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۱۱
 
۲
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ساعت ۲۰:۵۹
کد مطلب : ۳۷۱۰۳۰
بازیکنان تیم ملی عربستان میلیاردر شدند

فردا در عربستان سعودی تعطیل رسمی اعلام شد

گروه ورزشی: چند ساعت از رقم خوردن اولین شگفتی جام جهانی 2022، پس از پیروزی ارزشمند امروز تیم ملی عربستان‌سعودی برابر آرژانتین در مسابقات جام جهانی فوتبال، با حکم دولت این کشور، فردا در عربستان تعطیل رسمی اعلام شد.
فردا در عربستان سعودی تعطیل رسمی اعلام شد
اولین دیدار روز سوم رقابت‌های جام جهانی 2022 قطر با یک نتیجه غیرمنتظره همراه بود و سبزپوشان عربستانی که در نیمه اول یک گل خورده بودند و چند بار هم با کمک VAR و البته عملکرد خوب مدافعین و دروازه‌بانشان از سنگین‌تر شدن شکست فرار کردند و به رختکن رفتند، با شروع نیمه دوم و در همان 10 دقیقه ابتدایی کاری کردند که به هیچ وجه قابل انتظار نبود. سبزپوشان عربستانی که البته اقتدارشان را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با حضور تیم‌های قدرتمندی نظیر استرالیا و ژاپن به اثبات رسانده بودند با شروع نیمه دوم برابر تیم مدعی آرژانتین روی دو گل صالح الشهری و سالم الدوساری با نتیجه 2 بر 1 پیش افتادند و تقریبا 50 دقیقه‌ای که با احتساب وقت‌های اضافی شاگردان اسکالونی برای تغییر نتیجه تلاش کردند به هدف خود نرسیدند تا اولین شگفتی جام 2022 قطر در ورزشگاه لوسیل رقم بخورد.
پیروزی شگفت‌انگیز شاگردان رنار سبب شد تا این تاجر سعودی دست به ولخرجی بزرگی بزند. این پیروزی شعف بزرگی در کشور عربستان ایجاد کرد که پس از جام جهانی 1994 نتوانسته بود عملکرد شایسته‌ای در جام های جهانی داشته باشد ولی در قطر با حضور هروه رنار در راس کادر فنی سعودی‌ها شرایط متفاوت شد و آنها به پیروزی بزرگی در تاریخ فوتبال کشورشان دست پیدا کردند؛ پیروزی‌ای که سبب شد دولت عربستان سعودی روز پس از برد برابر آرژانتین را تعطیل عمومی اعلام کند. علاوه بر این همچنان واکنش ها به این شگفتی سازی ادامه دارد و یک تاجر متمول عربستانی نیز مبلغ 10 میلیون ریال سعودی معادل دو میلیون و ششصد هزار دلار را به هر بازیکن تیم اختصاص داد. البته کار عربستانی ها همچنان در جام برای ادامه این روند سخت است و آنها باید در دو بازی پیش رو به مصاف لهستان و مکزیک بروند.
برچسب ها: جام جهانی 2022

۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ۲۲:۵۶
درود به شرفشون ما هم یه سری بی غیرت داریم تو قطر که سرود کشور نمیخونند 6 تا هم می خورن (406341)
۱۴۰۱/۰۹/۰۱ ۲۳:۲۴
دمشون گرم (406350)
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۰۸:۴۲
عربستان 2 -روزنامه کیهان،حزب الله لبنان ،حشدالشعبی وآرژانتین 1 (406396)
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۱۴:۴۶
اسرائیل و نتانیاهو رو یادت رفت اضافه کنی. آن ها هم درکنارکیهان و شرکا هستند. (406476)
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۰۹:۲۲
اشتباه نکنم سال 53بود تیم عربستان امده بود ایران در امجدیه با تیم ایران بازی میکرد بجای کفش فوتبال کفش کتانی پاشون کرده بودنند . (406405)
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۱۲:۵۵
وقتي شيران ضعيف شوند شغالها گردن كلفت ميشوند (406446)
ابوالفضل شایانی فر
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۱۰:۰۵
دمش گرم خدایی (406415)
۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ۱۱:۰۱
نوش جونشون ؛تا کورشود شریعتمداری کیهان (406425)