N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> لواندوفسکی: باخت آرژانتین روی ما فشار آورد - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۰۰:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ ساعت ۱۵:۱۴
کد مطلب : ۳۷۱۱۹۶

لواندوفسکی: باخت آرژانتین روی ما فشار آورد

لواندوفسکی: باخت آرژانتین روی ما فشار آورد
گروه ورزشی: تیم ملی لهستان شب گذشته در اولین دیدارش در جام جهانی 2022 قطر برابر مکزیک به تساوی 0-0 رسید. 
این تساوی در حالی به دست آمد که ساعتی پیش از این بازی و در دیگر دیدار این گروه بزرگترین شگفتی جام تا به این جا رقم خورد و تیم ملی عربستان موفق شد با نتیجه 1-2 برابر آرژانتین به پیروزی برسد. 
این شرایط باعث شده است که بازی بعدی لهستان برابر عربستان که قرار است روز شنبه برگزار شود بسیار حساس باشد و البته لوا معتقد است که شکست آرژانتین برابر این تیم روی تساوی آنها مقابل مکزیک تاثیر داشت. 

این ستاره لهستانی پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« معلوم است که از باخت آرژانتین بسیار تعجب کردم. چنین اتفاقاتی شگفتی‌هایی را به همراه دارد اما این جام جهانی است، بنابراین ما باید برای هر اتفاقی که ممکن است در زمین بازی رخ دهد آماده باشیم.»
او با اشاره به اهمیت بازی برابر عربستان برای تیم ملی کشورش اضافه کرد:« حالا ما بی‌صبرانه منتظر بازی بعدی برابر عربستان سعودی هستیم و این بازی برای ما بسیار مهم خواهد بود. ما باید با تمام وجود در این بازی تلاش کنیم و به خوبی از این موضوع خبر داریم که بازی دشواری پیش روی ما خواهد بود.»
لواندوفسکی شب گذشته این فرصت را داشت که تیمش را از حریف پیش بیاندازد اما نتوانست ضربه پنالتی را به گل تبدیل کند.