به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۷۱۵۷۶

جزئیات عرضه 4محصول در این هفته در بورس کالا

جزئیات عرضه 4محصول در این هفته در بورس کالا
گروه اقتصادی: 4 خودرو هایما S7، S5، تارا، پژو 207 و لاماری ایما در روزهای 7، 8 و 9 آذر در بورس کالا عرضه می‌شوند.به گزارش کالاخبر، در نامه‌های مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران آمده است: مهلت ثبت سفارش برای خودروهای عرضه شده در تاریخ هفتم آذر ساعت 17 روز یکشنبه 6 آذر بوده و میزان پیش‌دریافت خرید 25درصد است.

مهلت ثبت سفارش برای خودروهای عرضه شده در تاریخ هشتم آذر نیز ساعت 15 روز دوشنبه 7 آذر بوده و میزان پیش‌دریافت خرید 100درصد تعیین شده است.همچنین مهلت ثبت سفارش برای خودروهای عرضه شده در تاریخ 9 آذر هم ساعت 17 روز سه‌شنبه 8 آذر و میزان پیش‌دریافت خرید 25درصد است.

برای تمامی خودروهای عرضه شده محدودیت‌های زیر الزامی است:اشخاصی که در عرضه‌های قبلی موفق به خرید خودرو سواری شده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.هر کد بورسی صرفا امکان ثبت سفارش روی یک کد عرضه از مجموع عرضه‌های روز انجام معامله را دارد.

ثبت سفارش برای اشخاص حقوقی مجاز نیست.در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه هفته جاری، در مجموع 2174 دستگاه خودرو شامل 900 دستگاه هایما S7 و S5 و 1100 دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک و 174 دستگاه لاماری ایما روی تابلو معاملات می‌رود.این خودروها متعلق به دو خودروساز ایران خودرو و مجتمع صنعتی آرین پارس موتور بوده و اطلاعات تکمیلی آن در لینک زیر قابل دسترسی است.
برچسب ها: بورس کالا خودرو