به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۳:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب : ۳۷۱۶۱۳

جام جهانی برای ستاره استقلال تمام شد؟

جام جهانی برای ستاره استقلال تمام شد؟
گروه ورزشی: ابوالفضل جلالی دفاع چپ تیم استقلال با گذشت ۱۸۰ دقیقه از حضور تیم ملی در جام جهانی هنوز نتوانسته حتی یک دقیقه هم برای این تیم به میدان برود.جلالی که در مسابقات استقلال در لیگ برتر هم جایگاه ثابتی در ترکیب تیمش نداشت با کمترین دقایق بازی بین نفرات ملی پوش به اردو دعوت شد.

دفاع چپ مازندرانی کشورمان این روز‌ها در قطر روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند، اما با درخشش دو مدافع چپ سابق تیم ملی یعنی میلاد محمدی و احسان حاج صفی بعید به نظر می‌رسد که در بازی سوم مقابل آمریکا که حکم مرگ و زندگی را برای تیم ملی دارد به ترکیب اصلی برسد!ابوالفضل جلالی گرچه در دیدار‌های تدارکاتی تیم ملی توانست خودش را به کی روش اثبات کند، اما سرمربی باتجربه تیم کشورمان به این راحتی حاضر به ریسک کردن درباره بازیکن کم تجربه استقلال در سطح ملی نمی‌شود.

دیدار بعدی تیم ملی مقابل آمریکا روز هشتم آذر برگزار می‌شود که با توجه به تساوی آمریکا مقابل انگلیس و دو امتیازی بودن آنها، پیروزی در آن دیدار مقابل ما می‌تواند حکم صعود را برای آمریکایی‌ها امضا کند و از طرفی تیم ملی کشورمان نیز با کسب یک تساوی مقابل آمریکا چهار امتیازی می‌شود.

ضمن اینکه با توجه به مشکلات سیاسی بین این دو کشور خیلی‌ها در بین اهالی سیاست و البته ورزش علاقه‌مند هستند که آمریکا را شکست بدهیم. باید دید آیا کی روش باز هم در بازی آخر ترکیبی غافلگیرکننده برای اهالی فوتبال و سرمربی تیم آمریکا خواهد داشت یا نه! او در ترکیب ایران روبروی ولز هم با بازی دادن به چند مهره به ظاهر سوخته مانند حسین حسینی، مجید حسینی، میلاد محمدی و روزبه چشمی همه را غافلگیر کرده بود.
مرجع : خبرورزشی
برچسب ها: ابوالفضل جلالی