به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ ساعت ۰۰:۳۷
کد مطلب : ۳۷۱۷۱۰
زگشت به جام با پیروزی برابر مکزیک

پیروزی آرژانتین در شب عملکرد فوق العاده مسی

پیروزی آرژانتین در شب عملکرد فوق العاده مسی
گروه ورزشی: دومین دیدار روز دوم گروه C از ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه روز شنبه بین تیم های آرژانتین و مکزیک در ورزشگاه لوسیل برگزار شد که طی آن یاران لیونل مسی به برتری ۲ بر صفر رسیدند.
آرژانتین که با قبول شکست در دیدار اول برابر عربستان ناکام بزرگ روز اول لقب گرفته بود، برای بازگشت به جام چاره ای جز پیروزی برابر مکزیک نداشت اما برای رسیدن به گل برابر این تیم به مشکل خورد.


نیمه اول این دیدار با وجود برتری محسوس آرژانتین بدون گل مساوی به پایان رسید اما در دقیقه ۶۴ آنخل دی‌ماریا در سمت راست صاحب توپ شد و با یک پاس عرضی مسی را پشت محوطه جریمه صاحب توپ کرد و فوق این ستاره آرژانتینی با ضربه‌ای فنی و زیبا دروازه مکزیک را باز کرد.در دقیقه ۸۷ فرناندز خیال آرژانتینی ها با پاس گل لیونل مسی راحت کرد و با یک ضربه زیبا دروازه حریف را برای دومین بار باز کرد تا خیال مدعی قهرمانی برای رسیدن به پیروزی راحت شود.
در ادامه مکزیکی ها تلاش کردند بازی را به تساوی بکشانند اما موفق به این کار نشدند تا سه امتیاز به یاران مسی برسد.
با این نتیجه تیم ملی آرژانتین ۳ امتیازی شد و با عربستان هم امتیاز شدند. در این گروه لهستان با ۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد و از شانس بالایی برای رسیدن به پیروزی برخوردار است.
در روز آخر که تکلیف تیم های صعود کننده مشخص خواهد شد، آرژانتین و لهستان با یکدیگر دیدار خواهند کرد و عربستان و مکزیک هم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

حاشیه:
در دقایق ابتدایی بازی مکزیکی‌ها ضد حمله‌ای ترتیب دادند اما دست الکس وگا در کورس با مونتیل به صورت او برخورد کرد و بازی برای دقایقی متوقف شد.
بازی در دقایق آغازین به شدت پر برخورد بوده و به نظر می‌رسد اورساتو شب سختی برای قضاوت این بازی داشته باشد.
هواداران آرژانتینی حاضر در ورزشگاه در اواخر نیمه نخست به شیوه بازی خشن بازیکنان مکزیک اعتراض کردند.
در اواخر نیمه نخست آندرس گواردادو، کاپیتان مکزیک به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شد.
آلبی سلسته در نیمه اول نمایش خوبی نداشت و امید گل آن‌ها در نیمه نخست 0.04 بود.