به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۳۷۱۸۴۴

تمدید 7 روزه حراج بزرگ لوازم آرایشی بهداشتی در بلک فرایدی 2022

گروه کسب و کار: بلک فرایدی یا جمعه سیاه پرتخفیف! بلک فرایدی آرایشی و خرید لوازم آرایشی اصل با بیشترین تخفیف! حتماً نام «بلک فرایدی» یا «جمعه سیاه» به گوشتان رسیده است؛ روزی که اکثر فروشگاه‌ها برای مشتریان خود بیشترین تخفیف‌ها را درنظر می‌گیرند.
بلک فرایدی یا جمعه سیاه1401
بلک فرایدی یا جمعه سیاه1401
شما می‌توانید در روز جمعه سیاه، لوازم آرایشی و بهداشتی را نیز با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید و نیاز سال خود را در خریدی پرتخفیف و لذت بخش تأمین نمایید.
با تمدید 7 روزه بلک فرایدی سین دخت به دلیل حجم بالا سفارشات و درخواست ها، شما می توانید همچنان از این آفر ویژه بهره مند شوید و محصولات مورد نیاز خود را با قیمتی باورنکردنی خریداری کنید.

جمعه سیاه (Black Friday) چیست؟
بلک فرایدی Black Friday)) که به نام‌های مختلف معروف است (مثل حراجمعه، جمعه سیاه، جمعه آخر سال)، آخرین جمعه ماه نوامبر و روز پس از عید شکرگزاری آمریکاست. فروشگاه‌ها در این روز با تخفیف‌ها و حراج‌های بسیار زیاد به استقبال مشتریان می‌روند. در این روز پرتخفیف، مردم به خرید کالاهای مورد نیازشان و خرید سال نو می‌پردازند. 
این سنت از منطقه آمریکای شمالی آغاز شد و به دیگر کشورها راه یافت. اغلب بلک فرایدی شامل دو روز است، اما گاهی این تخفیف‌های ویژه به چند روز هم می‌رسد!
 
جمعه سیاه در تهران کجاست؟
در روز بلک فرایدی، بسیاری از فروشگاه‌های تهران و دیگر نقاط ایران نیز فروش پرتخفیف محصولات خود را شروع می‌کنند. در میان فروشگاه‌های اینترنتی، فروشگاه اینترنتی سین دخت تخفیف‌های ویژه برای خرید محصولات آرایشی و بهداشتی درنظر گرفته است.

تمدید آفر ویژه لوازم آرایشی بهداشتی بلک فرایدی

در ایام  بلک فرایدی سین دخت شما می‌توانید با مراجعه به سایت سین دخت از تخفیف‌های تا سقف 70 درصد بهره مند شوید یا محصول مورد نظرتان را بخرید و محصول دوم را هدیه بگیرید.

مزایای خرید در بلک فرایدی سین دخت
مزیت خرید از سین دخت در جمعه سیاه سال، خرید پرتخفیف است. شما در این روز می‌توانید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی را با تخفیف بسیار زیاد خریداری نمایید و بهترین خرید سال خود را داشته باشید.
همچنین می‌توانید در این تایم پرتخفیف سال، با خرید انواع کرم ضد آفتاب، مرطوب کننده‌ها وآب رسان‌ها از پوست خود در مقابل سرمای زمستان محافظت کنید.

بلک فرایدی لوازم آرایشی و بهداشتی سین دخت
اغلب از یک هفته پیش از شروع حراجمعه یا جمعه سیاه، فروشگاه سین دخت برای مشتریان خود تخفیف‌های تا سقف 70 درصد درنظر می‌گیرد تا از جمعه سیاه آرایشی و بهداشتی بتوانند هرآنچه نیاز دارند با تخفیف فوق العاده خریداری کنند. البته سین دخت به دلیل افزایش درخواست‌های مکرر مشتریان، تایم تخفیفات ویژه خود را تا 7 روز تمدید کرد تا بتوانید به ادامه خرید‌های خود برسید.
در ایام جمعه سیاه سین دخت می‌توانید انواع لوازم آرایشی مثل پنکک، کرم پودر، کانسیلر، رژ لب، مداد لب و سایه چشم و محبوب ترین عطرها را با تخفیف ویژه خریداری نمایید. همچنین، بهترین محصولات بهداشتی و مراقبتی مانند کرم مرطوب کننده پوست، شامپو، ماسک مو و دیگر محصولات بهداشتی را در فروش ویژه حراجمعه سین دخت با قیمتی بسیار خوب و تخفیف‌های 50 تا 70 درصدی خریداری نمایید.

تمدید فروش ویژه لوازم آرایشی در بلک فرایدی

شرایط ویژه بلک فرایدی سین دخت
سین دخت با توجه به نیاز مشتریان شرایط ویژه ای را برای بلک فرایدی درنظر گرفته است از جمله:
•    حراجمعه با تخفیف تا سقف 70 درصد
•    ارائه انواع لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و تازه تولید
•    تا 70 درصد تخفیف انواع عطر، محصولات مراقبت از پوست و مو و لوازم آرایش
•    ارسال رایگان برای خرید بالای 400 هزار تومان
•    ارسال سریع و به موقع

پرسش‌های متداول درباره جمعه سیاه
سوال: آیا در بلک فرایدی محصولاتی عرضه می‌شوند که تاریخ آنها رو به اتمام است یا تاریخ ندارند؟
پاسخ: گاهی از فرصت جمعه سیاه سوء استفاده می‌شود و برخی از فروشگاه‌ها محصولاتی را ارائه می‌کنند که تاریخ مصرف آنها رو به اتمام است. اما حراجمعه فروشگاه سین دخت برای حمایت از مشتریان است نه فروش محصولاتی که تاریخ انقضای آنها نزدیک است!
 
سوال: تخفیفات بلک فرایدی لوازم آرایشی تا چند درصد است؟
پاسخ: اغلب فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی تلاش می‌کنند بلک فرایدی را با تخفیف‌های ویژه همراه کنند. در این میان، حراجمعه سین دخت برای لوازم آرایشی اصل و پرطرفدار تا سقف 70 درصد تخفیف دارد. همچنین، شما می‌توانید در فروشگاه اینترنتی سین دخت با خرید یک محصول، محصول دوم را رایگان دریافت نمایید.
سخن آخر
بلک فرایدی، روز مصادف با روز شکرگزاری آمریکا، بهترین زمان برای خرید مقرون به صرفه و اقتصادی است. جمعه سیاه در کشورهای مختلف جهان، روزی پرتخفیف است. در این روز می‌توانید خرید سال خود را با بیشترین تخفیف انجام دهید.