به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : ۳۷۱۹۷۵

نویر: ما همچنان زنده هستیم

نویر: ما همچنان زنده هستیم
گروه ورزشی:سنگربان تیم ملی فوتبال آلمان از عملکرد خط دفاعی در بازی برابر اسپانیا راضی بوده و با وجود قرار گرفتن در قعر جدول رده‌بندی به صعود امیدوار است.به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال آلمان در دیدار حساس برابر اسپانیا با تساوی یک بر یک متوقف شد. این نخستین امتیاز ژرمن‌ها در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است و باعث شد تا این تیم با ۱ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار گیرد.
 
مانوئل نویر بعد از بازی گفت: اسپانیا تیم بسیار خوبی نشان داد و کاملا آماده بود. همچنانکه پیش بینی می‌شد بازی سختی برابر این تیم داشتیم. ما نشان دادیم که آماده مبارزه و رقابت هستیم. اجازه ندادیم که زیاد بازیکنان اسپانیا به دروازه ما نزدیک شوند. عملکرد خوب خط دفاعی و نظم بالای تیمی باعث شد تا اجازه حملات زیاد را به اسپانیا ندهیم.

او ادامه داد: در این بازی گل بدی خوردیم با این حال تسلیم نشدیم و به تلاش خود ادامه دادیم. گل فولکروگ زیبا بود و ثابت کرد که ما هنوز زنده هستیم و تسلیم نخواهیم شد. اکنون یک بازی دیگر باقی مانده است و باید حتما برابر کاستاریکا به پیروزی دست پیدا کنیم تا به دور بعد صعود کنیم.
 
در این گروه شرایط برای صعود پیچیده شده است. اسپانیا با ۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی است و تیم های ژاپن و کاستاریکا ۳ امتیازی هستند و آلمان هم با یک امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد. در بازی پایانی آلمان و کاستاریکا به مصاف هم می روند این درحالی  است که اسپانیا برابر ژاپن صف آرایی می کند.
برچسب ها: فوتبال جهان