به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۴:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ساعت ۱۲:۰۸
کد مطلب : ۳۷۲۰۰۸

دی‌ماریا: مسی از پاسخ مزخرف من گل ساخت

دی‌ماریا: مسی از پاسخ مزخرف من گل ساخت
گروه ورزشی:آنخل دی‌ماریا، ستاره تیم ملی آرژانتین، معتقد است پاسی که به لیونل مسی داد افتضاح بوده اما او از همان پاس هم استفاده کرده است.به گزارش ورزش سه، تیم ملی آرژانتین به لطف درخشش مسی که گل اول این تیم برابر مکزیک را به ثمر رساند موفق شد اولین بردش در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را در دومین دیدار مرحله گروهی به دست آورد. 
 
پاس این گل تماشایی را که از بیرون محوطه جریمه و با یک شوت دیدنی وارد دروازه حریف شد، دی‌ماریا ارسال کرد اما معتقد است که درخشش مسی باعث شده که این توپ در نهایت به گل تبدیل شود. او در گفتگو با خبرنگاران در این باره اظهار داشت:« من پاس مزخرفی برای او ارسال کردم اما مسی همیشه راه‌حلی برای همه چیز پیدا می‌کند. چیزی که مهم است این است که توپ به او رسید و در نهایت به گل تبدیل شد.»
 
این ستاره یوونتوس درباره شرایط این بازی گفت:«یک دقیقه قبل از گل با مسی حرف زدم و او گفت که مکزیک عقب کشیده و سعی دارد فضا را در محوطه جریمه ببندد و همین باعث می‎‌شود فضایی جلوی خط دفاعی آنها ایجاد شود. او از همان فضا گلی فوق‌العاده به ثمر رساند.»دی‌ماریا با تمجید از نمایش مسی اضافه کرد:« من هیچ کلامی برای توصیف او ندارم. این شانس را داشتم که در سطح باشگاهی با بهترین بازیکن دنیا بازی کنم و 14 سال در تیم ملی با او هم‌بازی بودم. برای من، لئو همه چیز است.»
برچسب ها: فوتبال جهان