به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۳۷۲۰۳۷

قرعه کشی لاماری اعلام شد

قرعه کشی لاماری اعلام شد
گروه اقتصادی: ، امروز (دوشنبه) قرعه کشی طرح فروش فوق العاده کراس اوور خودرو لاماری ایما برگزار شد و برندگان آن مشخص شدند.به گزارش ایران جیب، قرعه کشی طرح فروش فوق العاده کراس اوور لاماری ایما توسط شرکت آرین پارس موتور امروز 7 آذرماه با حضور نماینده دادستان، بازرس وزارت صمت و مسئولان ارشد این شرکت برگزار و از مجموع ۱۷۱.۲۸۴ شرکت کننده، ۴۵۰ برنده مشخص شدند.

آرین پارس موتور در این طرح و براساس قوانین 40 درصد ظرفیت را به ثبت نام کنندگان عادی، 50 درصد را به شرکت کنندگان طرح جوانی جمعیت و 10درصد را به طرح نوسازی خودروهای فرسوده اختصاص داده بود.نتایج این قرعه کشی از ساعت 14 فردا هشتم آذرماه اعلام خواهد شد و برندگان سه روز کاری برای تکمیل وجه فرصت خواهند داشت. برندگان در صورت عدم تکمیل وجه با ظرفیت رزرو جایگزین خواهند شد.

شرکت آرین پارس موتور در مرحله بعدی در نظر دارد تا برای دومین بار لاماری ایما را در تاریخ نهم آذرماه در بورس کالا عرضه کند. 174 دستگاه لاماری ایما شامل 68 دستگاه مشکی، 68 دستگاه سفید و 38 دستگاه خاکستری در این طرح عرضه خواهد شد. لاماری ایما این روزها حدود 1.600 میلیارد تومان در بازار قیمت می خورد. این در حالی است که قیمت عرضه این خودرو در طرح فروش فوق العاده با قرعه‌کشی 1.094 میلیارد تومان بوده است.
برچسب ها: لاماری