به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ساعت ۱۳:۳۸
کد مطلب : ۳۷۲۰۴۵

بهترین مدرس رنگ و مش ایران کیست؟

گروه کسب و کار: اگر به دنبال تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای در زمینه رنگ و مش هستید باید به سراغ بهترین مدرس رنگ و مش در ایران بروید. همچنین در کنار تحصیل نزد بهترین مدرس رنگ و مش، نیاز است که به میزان کافی به این شغل و حرفه علاقمند باشید و در ادامه به تجربه و آموزش در این زمینه بپردازید.
بهترین مدرس رنگ و مش ایران کیست؟
انتخاب مدرس رنگ و مش
در کشور ما ایران افراد بسیاری در حرفه رنگ و مش به تدریس مشغول هستند. همین طور با گسترش متدهای زیبایی مو، ضرورت آموزش نزد بهترین مدرس رنگ و مش پر رنگ تر نیز می‌شود.  برای اینکه بتوانید بهترین مدرس را پیدا کنید تنها به تجربه حضور این افراد در صنعت زیبایی اکتفا نکرده و رزومه آن‌ها را به خصوص در سال‌های اخیر بررسی کنید. بهترین مدرس رنگ و مش علاوه بر تسلط روی تمامی سرفصل‌های رنگ مو، باید با داشتن فن بیان قوی، مهارت خود را به هنرجو انتقال دهد.
 
انواع مختلف رنگ مو در نظر بهترین مدرس رنگ و مش در ایران
بهترین مدرس رنگ و مش در وهله اول به شما نشان می‌دهد که رنگ‌های موجود برای مو در دو مدل موقت و دائم در بازار موجود می‌باشد.

رنگ مو موقتی
در حالت اول و موقتی که به صورت انواع اسپری، محلول، ماژیکی، شامپو و غیره موجود است این امکان وجود دارد که موهای شما به راحتی به رنگ دلخواه در بیاید؛ اما باید در نظر داشته باشید این مدل رنگ به خورد موهای شما نرفته و با اولین شست و شو رنگ دانه‌های خود را از دست خواهد داد و رفته رفته به طور کامل محو می‌گردد. مدرس به شما توصیه خواهد کرد که از این مدل رنگ‌ها برای حضور در مهمانی‌ها ومجالس خود استفاده نمایید؛ زیرا که پس از آن به راحتی از رنگ آن از موی شما پاک خواهد شد.

رنگ موی دائم
در طرف مقابل رنگ موی دائم وجود دارد که از رایج ترین متدهایی است که بهترین مدرس رنگ و مش به شما آموزش خواهد داد. مواد شیمیایی تشکیل دهنده این نوع رنگ‌ها به عمق ساقه و به ریشه موی شما نفوذ کرده و باعث تغییر اساسی و پایه ای در رنگ دانه‌های مو می‌شود و به هیچ وجه با شست و شو پاک نمی شود. در بعضی موارد برای رنگ دهی درست تر، مدرس رنگ و مش از پودر دکلره استفاده می‌کند. 



 بهترین مدرس رنگ و مش چه خصوصیاتی دارد؟
بهترین مدرس رنگ و مش می‌تواند تمامی اعمال که به رنگ مو مربوط است را به درستی انجام بدهد. اعمالی نظیر نحوه ترکیب کردن انواع رنگ‌ها، آشنایی با رنگ‌های اولیه و ثانویه، نحوه گذاشتن رنگ یا مش بر روی موی سر، انجام صحیح دکلره و … . بهترین مدرس رنگ و مش با تجربه کافی و شناخت بر روی موارد ذکر شده به صورت حرفه ای هنرجویان خویش را پرورش می‌دهد. بهترین مدرس رنگ و مش در ایران کسی است که با بهره بردن از به روز ترین مجله‌های ژورنالیستی مد و صنعت زیبایی و با تسلط بر تکنیک‌های جدید در دنیا رزومه قوی برای خود ساخته باشد. 

ویژگی‌های بهترین مدرس رنگ و مش در ایران
برای آشنایی با بهترین مدرس رنگ و مش در ایران حتما باید موارد زیر را مد نظر قرار دهید و سپس مدرس مورد نظر خود را انتخاب نمایید:

o   تسلط کافی و بالا بودن تجربه کاری
o   کار بر روی در دسترس ترین رنگ موها
o   بالا بودن آموزش‌های تئوری در کنار فعالیت‌های عملی
o   بهره بردن از زمان کافی برای آموزش مناسب
o   برگزاری دوره‌های متناسب با سطح هنرجوها
o   به روز بودن آموزش‌های بهترین مدرس رنگ و مش 
o   همراهی هنرجوها پس از اتمام دوره آموزشی
o   آشنایی با بازار کار در ایران
o   تعداد مناسب هنرجو بر اساس میزان توانایی تدریس
 


مهمترین خدمات بهترین مدرس رنگ و مش در ایران
از مهمترین خدماتی که بهترین مدرس رنگ و مش به هنرجوهای خود می‌دهد، مشاوره در خصوص تناسب انتخاب رنگ مو با نوع چهره و رنگ پوست افراد است. مجموع این مشاوره‌ها اطلاعات جامعی را به افراد تازه کار می‌دهد تا به یک رنگ و مش کار حرفه ای تبدیل شوند. بهترین مدرس رنگ و مش به شما یاد می‌دهد که چطور با استفاده از تکنیک‌های بالیاژ، آمبره و … و بدون آسیب رساندن به موی اشخاص در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته باشید. همچنین بهترین مدرس رنگ و مش بیشترین اصرار را در استفاده درست و اصولی از مواد شیمیایی آرایشی مو داشته و بهترین مواد و ابزار را برای این عمل به هنرجوهای خود معرفی می‌کند. 

سرفصل‌های آموزشی توسط بهترین مدرس رنگ و مش
تکنیک‌هایی که بهترین مدرس رنگ و مش باید به هنرجوهای خود آموزش دهد، عبارت اند از: 
۱- آموزش ترکیب کردن رنگ‌ها به وسیله دایره ایتن
۲- آموزش نحوه کاتالوگ خوانی
۳- شناخت رنگ‌های پایه در دکلره و مش
۴- آموزش مدل‌ها و  تکنیک‌های آمبره، سامبره،‌هایلایت و بلیاژ
۵- نحوه پاک کردن یا همان ریمو رنگ‌های سختی مانند مشکی یا حنا
۶- آموزش انواع آسیب‌های وارده به مو، تراپی آن و درمان‌های متناسب با آسیب‌ها
۷- آموزش نحوه فر کردن مو، کراتینه و ریباندینگ 
 


نتیجه گیری
با توجه به تخصص‌هایی که در این مقاله به آن‌ها پرداختیم شما می‌توانید بهترین مدرس رنگ و مش در ایران را پیدا کنید. بهترین مدرس رنگ و مش توانایی آموزش در تمامی زمینه‌‌های مخصوص مو و رنگ و مش را داراست و همینطور به هنرجوهای خود بهترین مواد مورد نیاز برای رنگ و مش را معرفی می‌کند. بهترین مدرس رنگ و مش برای مشتری‌های خود به اندازه کافی وقت گذاشته و با دادن مشاوره صحیح و متناسب با چهره آنها به زیباتر شدن مشتری‌های خود کمک می‌کند.