به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۱:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ساعت ۱۸:۴۲
کد مطلب : ۳۷۲۱۲۰

 رئیسی فقط تعداد محدودی آدم دارد

 رئیسی فقط تعداد محدودی آدم دارد
گروه سیاسی: یک نماینده مجلس، درباره این‌که چرا دولت باتوجه به این‌که اکارآمدی برخی دولتمردان برای کابینه ثابت شده و نمی‌توانند شعارها را محقق کند، فقط افراد را در سمت‌ها جابه‌جا می‌کند و از افراد متخصص استفاده نمی‌کند، گفت: به نظر می‌رسد که دولت شاید فقط به همین افراد اعتماد دارد یا نمی‌تواند به افرادی خارج از مجموعه خودش اعتماد کند.
جلال رشیدی کوچی در گفت‌وگو با ایلنا با بیان این‌که این‌گونه رفتار کردن دولت برای تقویت خودش نگران‌کننده است، عنوان کرد: دولت  یک تعدادی آدم محدود دارد که این‌ها را جابجا می‌کند، این شاید خیلی زیبنده نباشد.
وی تاکید کرد: دولت آنقدر حلقه را تنگ گرفته  که در حال حاضر به مشکل برخورده است.
رشیدی کوچی ادامه داد: به نظر می‌رسد باتوجه به این‌‌که تقریباً یک سال و نیم از دولت گذشته است برای اینکه بتواند خودش را تقویت کند باید به یک سری افراد خارج از مجموعه خودش اعتماد کند، به هرحال هستند افراد دیگری که بتوانند کمک کنند. افرادی که تفکرات‌شان با تفکرات دولت همسو و هم‌راستا است اما این محدودیتی که دولت قائل شده به نظر می‌رسد در نهایت به نفع خود دولت نباشد.
وی درباره این‌که مجلس کمتر از یکسال دیگر انتخاباتش برگزار می‌شود و باتوجه به رفتاری که در قبال وزرا داشته شاید رأی از مردم مثل گذشته نگیرد، گفت: چند نفر از وزرا هستند که به نظر می‌رسد مجلس نسبت به عملکردشان نگاه مثبت ندارد، احساس می‌کنم مجلس بعد از اتفاقاتی که افتاد حتما سراغ ۲ الی ۳ وزیر خواهد رفت و اولویت در این میان با وزیر بهداشت خواهد بود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره احتمال معرفی مهرداد بذرپاش به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی عنوان کرد: در خصوص موضوع وزیر راه اگر بذرپاش معرفی شود، به نظر می‌رسد مجلس رای خوبی بدهد و احتمالا ایشان گزینه نهایی دولت باشد.
 

۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ۱۹:۵۷
واقعیت جای دیگه س
رئیسی هم مثل احمدی نژاد ، کاره ای نیست . گر چه اصلاح طلبها هم نصف و نیمه بودن .
مشکل جای دیگه س . که اگه بگیم کُفر حساب میشه .
کسی به فکر حل مشکلات مردم نیست . خودشون به سلامت باشن ، بقیه رو بی خیال . (407236)
۱۴۰۱/۰۹/۰۷ ۲۱:۴۵
فقط روحانی
خیلی آدم داشت (407245)