به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب : ۳۷۲۷۸۰

مظلوم واقعی دولت و حاکمیت است

مظلوم واقعی دولت و حاکمیت است
گروه سیاسی: نماینده  همدان و فامنین در مجلس  گفت: اقتصاد کشور ایران، قدرتمند است، اما معیشت مردم به دلایل گوناگون وضعیت مناسبی ندارد و ما با سرعت در حال فائق آمدن بر مشکلات هستیم.
حمیدرضا حاجی بابایی  در نشست مشترک مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان همدان با مجمع پیشگامان انقلاب اسلامی که در دفتر امام جمعه همدان برگزار شد با اشاره به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که تنها راه شکست انقلاب، تضعیف نیرو‌های داخلی است، گفت: اگر دشمن بر این تصور بود که وضع ما رو به سراشیبی است، نقشه هایش را عملیاتی نمی‌کرد.
وی تصریح کرد: اقتصاد کشور ایران، قدرتمند است، ولی معیشت مردم به دلایل گوناگون وضعیت مناسبی ندارد و ما با سرعت در حال فائق آمدن بر مشکلات هستیم. برهمین اساس با انجام فعالیت‌های اقتصادی قدرتمندانه در یکماه گذشته و با وجود تمام توطئه‌های بین المللی علیه کشور موفق شدیم بیشترین صادرات نفت را نسبت به چند سال گذشته به میزان یک میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه نفت داشته باشیم.
وی با بیان اینکه اگر همه ما مسوولان با هم متحد باشیم می‌توانیم در برابر دشمن ایستادگی کنیم افزود: دشمن چشم دیدن قله موفقیت‌های ما را ندارد و می‌خواهد آنرا تبدیل به دره کند.
وی با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی نیاز دارد که پشت سر رهبر معظم انقلاب بایستد و قدرتمندانه حرکت کند افزود: همه مسوولان با تمام قوا برای پیشرفت کشور تلاش می‌کنند، اما دشمن با تمام قدرت همه دنیا را علیه کشور ما بسیج کرده است. صادرات ۶ میلیارد دلار فرآورده‌های نفتی در طول هشت ماه گذشته از اقدامات چشمگیر در راستای توسعه اقتصاد کشور است.
وی با طرح این سوال که در فضای مجازی وقتی به دولتمردی بد می‌گویند چند نفر از وی دفاع می‌کند، افزود: دشمن با تمام قدرت در حال حمله و هجمه است، اما دولت مقاوم ایستاده است.در شرایط کنونی، انقلابی کسی است که یک نفر را نسبت به انقلاب خوش‌بین کند و ضد انقلابی کسی است که با خصلت ثروت اندوزی و زیاده خواهی اش مردم را نسبت به انقلاب بدبین کند.
حاجی بابایی اظهار داشت: کسی که در جمهوری اسلامی کوچکترین سواستفاده را بکند بالاترین ضربه را به انقلاب اسلامی وارد کرده است.
وی، کسی را انقلابی دانست که مانند شهید سلیمانی هر آنچه دارد در راه انقلاب و اسلام فدا کند و غیر انقلابی کسی است که با نماز شب خواندن، انقلاب را فدای منافع خود کند. در جمهوری اسلامی هر کسی می‌تواند سرمایه گذاری و ثروت اندوزی کند، اما نباید جزو مسوولان باشد.
حاجی بابایی گفت: حرکاتی که در ماه‌های اخیر در کشور رخ داد توسط دشمن ساماندهی شده بود و در نهایت ۸۴ میلیون ایرانی گام به گام فهمیدند که مظلوم واقعی در این شرایط دولت و حاکمیت است.

۱۴۰۱/۰۹/۱۱ ۱۵:۱۶
ایشان دیگه با واژه ها هم نمیتونن خوب بازی کنن .
چطور میشه اقتصاد قوی باشه و معیشت مردم خراب . ؟
جمع کنین بساط دروغ را . (407700)
۱۴۰۱/۰۹/۱۱ ۱۶:۱۹
از مدرسه شین آباد یادمان نرفته جنابعالی وزیر بودید در زمان صدارت چه گلی به مملکت زدیحتی نتوانستید مشکل سوخت مدارس حل کنید حالا راهکار میدید فقط در شعار دادن نمره ۲۰است ولی در عمل زیر صفر (407708)
عادل
United Arab Emirates
۱۴۰۱/۰۹/۱۱ ۱۷:۱۶
انقلاب شعارها (407714)
۱۴۰۱/۰۹/۱۱ ۲۳:۱۰
امثال شماها ملت را بدبخت کردید و ادعا میکنید تمام قد ایستاده اید.. البته درسته .. .برای بیچاره تر کردن مردم تمام قد ایستاده اید .. (407783)
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ۰۵:۱۰
مظلوم واقعی علم الهدي. احمد خاتمی پناهيان صدیقی و عباسی. رایفی پور..حسین شريعتمداری. حمید رسایی. ذوالنور. زاکانی وبقيه شرکا در جبهه پایداری هستن (407812)