به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۲۰ - ۱۹:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ساعت ۰۶:۳۲
کد مطلب : ۳۷۲۸۵۱

یاکین: حریف آسانی برای پرتغال نیستیم

یاکین: حریف آسانی برای پرتغال نیستیم
گروه ورزشی: تیم ملی سوئیس در آخرین دیدار از مرحله گروهی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی صربستان رفت و موفق شد با نتیجه 2-3 برابر این تیم به پیروزی برسد. 
آنها با کسب این پیروزی و سه امتیاز ارزشمند این دیدار موفق شدند به مرحله یک هشتم جام جهانی 2022 صعود کنند. 
این اتفاق در حالی رخ داد که در بازی همزمان نیز تیم ملی کامرون موفق شد برابر برزیل به برتری برسد و فقط یک گل از صربستان کافی بود که سوئیس فرصت صعود به مرحله بعدی را از دست بدهد اما این اتفاق رخ نداد تا شاگردان مورات یاکین راهی مرحله حذفی شوند. 

سرمربی تیم ملی سوئیس پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:« من به تمام بازیکنانم و کل تیم تبریک می‌گویم. ما نشان دادیم که شایستگی صعود به مرحله یک هشتم جام جهانی را داشتیم.»
او با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در این بازی گفت:« ما امشب بازی بسیار خوب و تقریبا بی‌نقصی ارائه کردیم. این دیدار واقعا عجیب و دشوار بود اما ما قدرت رهبری و کار تیمی را در زمین دیدیم. بازیکنان با تجربه ما توانستند به خوبی تیم را به جلو ببرند و راهی مرحله حذفی کنند.»
یاکین در پاسخ به سوالی درباره رویارویی با تیم ملی پرتغال در مرحله بعدی جام جهانی گفت:« ما حریف آسانی نیستیم و پرتغال از بازی برابر ما خوشحال نخواهد بود.»
برچسب ها: تیم ملی پرتغال