به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ساعت ۱۲:۳۴
کد مطلب : ۳۷۲۹۵۳

واکنش‌رسول‌خادم به تخریب‌ملک خانواده النازرکابی

واکنش‌رسول‌خادم به تخریب‌ملک خانواده النازرکابی
گروه ورزشی: تخریب ملک برادری الناز رکابی که این روز‌ها ویدیوی آن در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد، تبدیل به سوژه‌ای جدید شده است. رکابی، قهرمان سنگنوردی ایران، چندی پیش به طور کامل موهایش را نپوشاند و با همان شرایط به عنوان نماینده ایران در رقابت‌های قهرمانی سنگنوردی آسیا در کره مسابقه داد.

به گزارش فرارو، او اگرچه بعد‌ها در بازگشت به ایران درباره آن اتفاق توضیح داد و افتادن حجابش را سهوی عنوان کرد، ولی از همان روز شایعات زیادی درباره این دختر ملی پوش به راه افتاده است. با این حال، اما در تازه‌ترین خبر درباره خانواده الناز رکابی اینکه ویلاباغ برادر او تخریب شده و این مورد شایعات جدیدی به بار آورده است. عده‌ای در فضای مجازی این کار را انتقام گیری مختصری از رکابی بابت آن اقدامش در رقابت‌های قهرمانی آسیا کرده اند هرچند که خبرگزاری تسنیم چنین داستانی را رد و عنوان کرده این اتفاق مربوط به خردادماه است.

به هر روی، ولی همین موضوع باعث واکنش‌های جدیدی شده است. در تازه‌ترین اقدام، رسول خادم، اسطوره کشتی ایران با اشاره به این مورد و با گذاشتن پستی بلند در اینستاگرام نسبت به این اتفاق جبهه گرفته است. او در بخشی از مطلبش نوشته است: «باید به مردم حق بدهیم که با آن سابقه کج‌سلیقگی و بداخلاقی آقایان، ندیده باور کنند که این واحد کوچک بر سر الناز رکابی خراب شد تا جِزّاندنی باشد به تلافی داستان مسابقاتش در چند روز پیش! ... الناز رکابی هم می‌توانست بعد از مسابقات آخرش، قید برگشت به ایران را با همه ریسک بالایش بزند... هر چند روز یکبار هم در‌های بهارستان را می‌بندند و با مشتهایِ گره کرده علیه همین مردم در صحن مجلس راهپیمایی میکنند! یعنی نهایت نفرت‌پراکنی … و تنش‌زایی! خدا وکیلی جماعتی بی قانون‌تر از این‌ها هم داریم؟»

۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ۱۵:۵۰
شما خودتم توشورای شهر تهران بودی،کاری نکردی،حالامدعی العموم شدی،،،کارنکرده شماها را این دولت ومجلس داره تاوان پس میده ولی دمشون گرم لا اقل کاری هم واس مردم میکنن (407882)
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۰۵:۳۳
معلوم حسابی سانديس برات میفرستن اون هم شل شل.
آويزون کدوم نهاد هستی ....معلومه خیلی سوختی از مطلب پهلوان رسول خادم (407931)
۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۰۹:۴۹
یکی از کارایی که دولت کرد بجز واکسن که همه کاراش شده بود فقط باید انجام میشد رو انجام داده ؟ (407945)
۱۴۰۱/۰۹/۱۲ ۲۲:۵۸
احتمالا مقامات در صدر امور مملکت نظری ندارند؟؟؟؟ (407918)
۱۴۰۱/۰۹/۱۳ ۱۶:۰۵
خدا وکیلی مجلسیا هر چند واقعا نماینده مردم نیستند ولی در ماجرا کشته شدن مرد سیاهپوست که دنیای جرم و جنایت و زنا و فحشا بود و شعار دادن و عزا اعلام کردن و ... مقدار خرد و سلیقه خودشان را نشان دادند. (407993)