به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ساعت ۰۹:۲۰
کد مطلب : ۳۷۳۳۲۳
دفاع تیته از تصمیماتش در برابر انتقادات اخیر

برزیل مسئول مصدومیت ستار‌ه‌های گران نیست

برزیل مسئول مصدومیت ستار‌ه‌های گران نیست
گروه ورزشی: برزیل یکی از آماده‌ترین تیم‌های خود طی این چند دوره اخیر را راهی جام جهانی قطر کرده تا برای ستاره ششم بجنگند. تیته با تصمیم فدراسیون فوتبال برزیل در این دوره هم هدایت سلسائو را به عهده دارد و تیمش بعد از صعود به دور حذفی با دو برد و یک باخت، امروز مقابل کره جنوبی در مرحله یک هشتم نهایی بازی خواهد کرد.
مهمترین موضوعی که پیرامون تیم ملی برزیل طی این روزها مطرح شده وضعیت مصدومیت چند ستاره این تیم است. بعد از اینکه نیمار در بازی اول به شدت مصدوم شد و در آستانه از دست دادن جام قرار گرفت، الکس و ژسوس هم در بازی آخر مرحله گروهی با مصدومیت مواجه و مجبور به ترک زمین شدند.

در شرایطی که گفته می شود نیمار می تواند در بازی امروز برای برزیل بازی کند، مصدومیت ژسوس اما جدی است او باید چند ماهی را دور از میادین سپری کند. برخی ها با محکوم کردن سرمربی برزیل به این که از مصدومیت ژسوس اطلاع داشته ولی او را بازی داده، معتقد هستند که تیته برای موفقیت تیمش حاضر است سلامتی ستاره ها را به خطر بیاندازد.
منتقدان تیته عقیده دارند که حتی او در مورد نیمار هم ریسک بزرگی انجام می دهد چون ستاره PSG همچنان مصدوم است. این مربی اما در نشست روز گذشته حسابی از خود و تصمیماتش دفاع و اعلام کرد که برخلاف شایعات و دروغ‌هایی که مطرح می شود، ژسوی هیچ مصدومیتی قبلی نداشته و کادر پزشکی آرسنال و برزیل کاملا او را زیر نظر داشتند. سرمربی برزیل همچنین تاکید کرد که این بازیکن سلامتی خود را به دست آورده و حتی امکان دارد با مسئولیت او در ترکیب اصلی هم قرار بگیرد. این تصمیمات و اظهارات تیته نگرانی و البته خشم سران و هواداران باشگاه‌های اروپایی را به همراه داشته که هر ساله مبالغ گزافی را صرف دستمزد ستاره‌های برزیلی می کنند و دوست ندارند آنها را مصدوم از تیم ملی تحویل بگیرند.
برچسب ها: تیم ملی برزیل