به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۳۷۳۳۴۷

وقایع اخیر نتیجه بی‌توجهی به مردم است

وقایع اخیر نتیجه بی‌توجهی به مردم  است
گروه سیاسی: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی، گفت: دوران دفاع مقدس اوج نابرابری دشمن علیه ایران بود و اکنون نیز همینطور است و از همه رسانه ها و امکانات رسانه ای در این راستا استفاده می کنند.
به گزارش ایلنا، عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی با بیان اینکه راهبرد دشمن ایجاد شبهه است، افزود: دشمن با ایجاد شبهه در فضای مجازی و رسانه های خود تلاش دارد مردم سوالات و مطالبات خود را در قالب شبهات در جامعه مطرح کنند و نمونه آن را بارها شاهد بودیم.
وی با اشاره به اهمیت جهاد تبیین بیان کرد: جهاد تبیین مورد تاکید رهبر انقلاب با سخنرانی و جلسات محقق نمی شود، بلکه نیازمند رفتار عملی و نرم افزار لازم هر قشر و عرصه ای است و یکی از مولفه های مهم آن رفتار و گفتار مسئولان است.وی با تأکید اینکه رفتار و گفتار مسئولان باید یکی باشد، تصریح کرد: رفتارهای متناقض مسئولان که خلاف گفته های خود عمل می کنند موجب بی اعتمادی در مردم می شود. متأسفانه برخی مسئولان به جای توجه به مردم و خدمت به آن ها اسیر واژه ها و عناوین شده اند و این مسأله آسیب زا بوده و موجب نارضایتی شده است.
وی گفت: تحقق محله و جامعه اسلامی با شعار، پوستر و بنر میسر نیست و تحقق این امر مستلزم رفتار و عمل درست و ساده زیستی مسئولان ممکن می شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه آذربایجان شرقی بروز برخی آسیب ها و وقایع تلخ اخیر را نتیجه برخی رفتارهای نادرست و بی‌توجهی به مردم عنوان و بیان کرد: متأسفانه افراط و تفریط ها و هم سو نبودن نهادهای مرتبط باهم گاهی منشأ بسیاری از آسیب هاست که باید توجه جدی به آن داشته باشیم.
وی خاطر نشان کرد: برخی مسئولان اگر فقط ذره ای از خدا بترسند بسیاری از مشکلات حل می شود و دشمن از این رهگذر به سود خود بهره نمی‌برد، ولی هنوز برخی مسئولان باور ندارند کارشکنی آن ها موجب نفوذ دشمن و ضربه به کشور است با وجودی که آمریکا به آن اعتراف دارد و پس از اغتشاشات اخیر از اغتشاشگران به عنوان افراد شجاع یاد می کند.

 
برچسب ها: اعتراضات

۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ۱۱:۱۷
تا زمانی که شما نسخه برای این نظام بپیچید وضع بهتر که نمیشه بدتر میشه برگردید به همون حوزه مملکت اوضاعش درست میشه (408084)
۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ۱۳:۱۰
حرفهاشون کاملا درسته و از معدود مواردی است که ریشه یابی و تحلیل درستی انجام شده است. کافیست رفتار مسئولین را با رفتار بزرگانی چون شهید رجایی، شهید همت ، شهید چمران و ... مقایسه کنیم تا دریابیم چرا قاطبه مردم در دهه 60 عمیقا به مسئولین اعتماد داشتند (408100)