به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۲۸
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ساعت ۱۰:۲۰
کد مطلب : ۳۷۳۳۵۵

 توصیف عجیب روزنامه اصولگرا از معترضان

 توصیف عجیب روزنامه اصولگرا از معترضان
گروه سیاسی:روزنامه اصولگرای رسالت معترضان را «رژیم مخوفی» توصیف کرد که «شکنجه می‌کند، اعدام می‌کند، بازجویی می‌کند، اعتراف می‌گیرد و محاکمه می‌کند»!
رسالت نوشت: ویرانی‌طلبان با تکرار عصبی و هیستریک شعار «بی‌شرف! بی‌شرف!» در مواجهه با هر کسی که اندکی مطابق میل آن‌ها رفتار نکرده باشد، کم بودن خود را فریاد می‌کنند. همچنین دور بودن خود را از مفهوم انقلاب؛ چه اگر انقلاب ملی است آن‌ها ضدملی‌اند و بر سر باخت فوتبالی کشورشان می‌رقصند و اگر انقلاب مردمی است، آن‌ها کاسب خردی را اینگونه از معاش می‌اندازند. نویسنده در ادامه  نوشته است: وقتی اعترافات قاتلان شهید سیدروح‌الله عجمیان و اینگونه رفتارها را کنار هم می‌گذاریم بیشتر به این نتیجه می‌رسیم که ما در مواجهه با این آشوب‌طلبان تبهکار نه با یک بدنه معترض، که با یک رژیم مخوف سر و کار داریم که شکنجه می‌کند، اعدام می‌کند، بازجویی می‌کند، اعتراف می‌گیرد و محاکمه می‌کند. این رژیم مخوف هنوز هیچ موجودیت سیاسی ندارد و هیچ‌گاه نیز نخواهد یافت؛ اما رفتارهای امنیتی همراه با سبعیت و درنده‎خویی خاصی از خود به نمایش می‌گذارد و تحت لوای آزادی، یک ساواک به تمام معنا خلق می‌کند.


 
برچسب ها: اعتراضات

۱۴۰۱/۰۹/۱۴ ۱۰:۳۱
به قول معروف: کافر همه را به کیش خود پندارد (408070)
از آسمان
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۱/۰۹/۱۶ ۲۱:۰۸
جالبه که مردم رو از چیزی که وجود خارجی نداره به این شکل می ترسونن. انگار به بچه می گی تو کوچه نری بلبله گوش میاد می بره تو رو خمیر می کنه می پزه می خوره. (408366)